ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Міноборони вирішили реформувати напрям матеріального забезпечення ЗСУ

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Червня 2024, 9:13
Ілюстративне фото

Міністерство оборони України запустило процес зміни керівництва та реорганізації Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

Як повідомляють у відомстві, разом із цим Департамент політики закупівель МО ініціював створення колегіального органу з питань організації розвитку матеріального забезпечення ЗСУ, який перегляне раніше прийняту технічну документацію та забезпечить прийняття нової у відповідності зі стандартами та практиками НАТО.

У Міністерстві оборони України підкреслюють, що ці кроки — принципова позиція команди МО, а також частина стратегії відомства з підвищення прозорості та ефективності в системі матеріального забезпечення ЗСУ.

В оборонному відомстві також наголосили на своєму прагненні до забезпечення доброчесності в управлінні ресурсами та матеріально-технічним забезпеченням військових.

«Деякі технічні специфікації були розроблені кілька років тому, і наразі не відповідають вимогам ведення великої війни. Ми націлені переглянути всі специфікації, щоб допустити до торгів «Державного оператору тилу» якомога більше місцевих виробників, і забезпечити ЗСУ якісними тиловими товарами», — підкреслив керівник Департаменту політики закупівель МО Гліб Канєвський.

Міноборони зазначає, що цілеспрямовано продовжує роботу щодо покращення ефективності роботи міністерства та підвищення прозорості.

«Одна з цілей закупівельної реформи — спростити доступ для нових виробників та постачальників до закупівель для потреб ЗСУ, що має покращити конкуренцію і, відповідно, ціну та якість майна», — йдеться в повідомленні відомства.

Як повідомляла АрміяInform, Міністерство оборони України продовжує процес відбору кандидатів у незалежні члени наглядової ради «Агенції оборонних закупівель». Загалом на співбесіди будуть запрошені 12 кандидатів із шести країн світу.

Читайте нас у Facebook
«Пролікували» на 600 тис. грн: експравоохоронець видурив гроші з військового
«Пролікували» на 600 тис. грн: експравоохоронець видурив гроші з військового

Повідомили про підозру колишньому правоохоронцю з Кременчука та його спільниці, які  ошукали військовослужбовця на понад 600 тис. гривень.

«Геймери схоплюють усе одразу» — пілот «Байкер» про навчання на «Бабі Язі»
«Геймери схоплюють усе одразу» — пілот «Байкер» про навчання на «Бабі Язі»

Командир взводу ударних безпілотних авіакомплексів батальйону безпілотних систем Black Raven на позивний «Байкер» вчить літати на важких бомберах.

Бійці СБС уразили у квітні вже понад 3000 ворожих солдатів
Бійці СБС уразили у квітні вже понад 3000 ворожих солдатів

Усього з 1 по 9 квітня було уражено понад 12 800 унікальних цілей.

Прикопав сам себе: окупант зробив могилу, в якій його і поховав наш дрон
Прикопав сам себе: окупант зробив могилу, в якій його і поховав наш дрон

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка продовжують зменшувати чисельність окупантів.

«Давай, з богом!»: пораненого пілота вивіз з позиції наземний дрон
«Давай, з богом!»: пораненого пілота вивіз з позиції наземний дрон

В ході одного з виходів на позицію пілот прикордонного підрозділу «Фенікс» потрапив під удар ворожого FPV-дрона й отримав поранення.

Прямий ефір: масова атака по росії, свині і мертві окупанти, витрусили гроші з русні
Прямий ефір: масова атака по росії, свині і мертві окупанти, витрусили гроші з русні

На росії оголосили ракетну небезпеку за 1000 кілометрів від України.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер до в/ч а4729

від 21000 до 24000 грн

Київ, Київська область

Водій – механік БТР

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Моторист-механік катера, судна, військовослужбовець

від 22000 до 52000 грн

Одеса, Одеська область

Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Бойовий медик (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Начальник комплексу, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---