Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
В рамках 5-го міжнародного Союзницького Саміту «Загартовані війною» військовослужбовці Збройних Сил України – представники всіх оперативних командувань Сухопутних військ ЗСУ, разом з представниками Посольств Ірландії та Естонії в Україні здійснили сходження на найвищу гору Карпат – Говерлу.
До заходу також долучились громадська організація «Армія громад України», закарпатське крайове товариство «Просвіта» та інші. Організатором ж заходу виступила Ясінянська територіальна громада та голова закарпатського осередку ГО «Українська військова організація Спас-23» Микола Журавльов. Захід відбувся за погодженням Офісу Президента України та за підтримки Командувача військ Оперативного командування «Північ» генерал-майора Дмитра Красильникова.
— Вже кілька років ми проводимо такі потужні міжнародні зустрічі на території столиці Гуцульщини – Ясінях. – розповів Микола Журавльов. – Проте, на жаль, через російську агресію ми не можемо зібрати більшу кількість закордонних послів, аби обговорити з ними тут, у мальовничій місцині серед українських Карпат, майбутнє нашої держави. Разом з тим, на запрошення радо відгукнулись представники Посольств Ірландії та Естонії та вивчили необхідність даного регіону та України загалом у гуманітарній та економічні допомозі.
Своєю чергою повірений у справах Ірландії в Україні Алекс Редмонд повідомив, що його країна продовжує надавати гуманітарну допомогу Україні та виділяє відповідні кошти на вкрай важливі потреби. Більше того, раніше АрміяInform повідомляла, що Україна та Ірландія найближчим часом підпишуть безпекову угода, що є важливою складовою обороноздатності нашої країни у майбутньому.
— Ми дякуємо за запрошення відвідати Закарпаття та здійснити спільне з українськими воїнами сходження на гору Говерла, – повідомив повірений у справах Ірландії в Україні (Charge d’affaires) Алекс Редмонд. – Це почесна справа, особливо в час війни і ми це цінуємо. Ірландія з початку широкомасштабного вторгнення робить все можливе, аби допомогти мужньому українському народові. Наша допомога, в основному — це гуманітарний сектор.
За попередньою інформацією від Миколи Журавльова, масштабніший захід із залученням більшої кількості іноземних високопосадовців планується взимку. Наразі розробляється концепція створення спеціального мистецького хабу у Ясінях із залученням українських та європейських художників, українських військовослужбовців та іноземних високопосадовців.
Фото автора
@armyinformcomua
Протягом минулої доби російські війська 15 разів обстріляли населені пункти Донеччини. Внаслідок атак одна людина загинула, ще 11 дістали поранення. Найбільших руйнувань зазнали Слов’янськ і Костянтинівка.
Вночі Київ пережив комбіновану атаку в кілька хвиль, ворог застосував дрони і ракети. Росіяни вдарили по житловій забудові і обʼєктах критичної цивільної інфраструктури.
У ніч на 10 жовтня російські війська завдали масованого комбінованого удару по Україні, запустивши 497 ракет і дронів, із яких силам протиповітряної оборони вдалося збити або подавити 420 повітряних цілей, включно з аеробалістичною ракетою «Кинджал».
На Лиманському напрямку, в зоні відповідальності підрозділів К-2, росіяни активізувалися. Намагаються рухатися, просуватися, штурмувати. Проте дронами їм завдають колосальних втрат.
На Донеччині оператори 8-го полку Сил спеціальних операцій (ССО) провели успішну операцію в населеному пункті Ямпіль, виявивши та знищивши диверсійно-розвідувальні групи противника, які намагалися створити там плацдарм для подальших штурмових дій.
У Збройних Силах України тривають заходи оптимізації органів військового управління. Вони покликані вдосконалити, спростити цю систему та підвищити її ефективність.
від 20100 до 26000 грн
Київ
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2260 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
від 23000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…