Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Про це під час офіційної презентації заявив перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.
Про це повідомило 11 червня Міністерство оборони України.
«У нас є гарна перспектива для перемоги у війні проти рф. Цю перемогу ми можемо досягти завдяки вашому розуму, вашій наполегливості та завдяки тому, що ви робите, аби захистити життя та здоровʼя наших військовослужбовців, дедалі більше залучаючи до виконання бойових завдань у повітрі, на землі та на морі — роботів і безпілотні системи», — зазначив Іван Гаврилюк.
Він додав, що новий рід військ дозволить надалі наносити ураження противнику на всю можливу глибину: від наших бойових порядків і аж до Уралу.
За його словами, Україна — єдина країна у світі, яка вже завершує комплектування такого роду військ.
Водночас командувач Сил безпілотних систем полковник Вадим Сухаревський зазначив, що Україна вивчає досвід сучасної війни та одразу впроваджує зміни.
«Ми показали сьогодні усьому світу, що Україна відійшла від консервативного підходу. Сьогодні ми створили прецедент. Таким чином, ми готові диктувати правила цієї війни для подальших успіхів», — сказав Вадим Сухаревський.
Символом нового роду військ стала ластівка, створена нейромережею. За задумом командування, ластівка є одним з найшанованіших символів в українській культурі, який означає звістку про перемогу.
Нагадаємо, Сили безпілотних систем були створені 7 травня. Кабінет Міністрів підтримав проєкт Указу Президента України про створення цього роду військ.
Як повідомляла АрміяInform, призначено нового командувача Сил безпілотних систем Збройних Сил України.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Сапер (контрактна служба, Збройні Сили України)
від 20100 до 60300 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
Механік-водій, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Стрілець, помічник гранатометника
від 20000 до 120000 грн
Запоріжжя
112 окремий батальйон 110 ОБрТрО
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….