«Я мрію про те, щоб бути корисним — допомагати, захищати. Робити свою роботу якісно та в тіні, як супергерой: його ніхто не бачить, але на ньому тримається державна…
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус 30 травня відвідав з неоголошеним візитом Одесу та зустрівся з Міністром оборони України Рустемом Умєровим.
Про це повідомив очільник українського оборонного відомства на своїй Facebook-сторінці
Рустем Умєров та Борис Пісторіус відвідали навчальний полігон ЗС України, де активно готуються наші військові.
«Борис вже не вперше приїжджає в різні області по всій Україні. Йому важливо розуміти ситуацію, бачити на власні очі стан справ у різних регіонах країни, яка воює», — зазначив Міністр оборони України.
Окрему увагу приділили новим технологіям у безпілотних системах. Зокрема, застосуванню штучного інтелекту для ефективної роботи дронів під дією РЕБ ворога. Дякую іноземним інженерам і програмістам за їхню допомогу.
Також міністри оглянули оборонні споруди, що захищають стратегічно важливі об’єкти в Одеській області.
Борис Пісторіус оголосив про допомогу від Німеччини, яка включає ракети до систем ППО IRIS-T, артилерійські системи, запчастини до танків Leopard, безпілотні системи та снайперські рушниці.
«Я ціную цю ініціативу і заклик Німеччини до всіх наших партнерів зміцнити українську ППО. Наш пріоритет — більше систем ППО, ракет та запчастин, щоб зупинити російський терор. Дякую нашим союзникам за підтримку та українським воїнам за їхню волю до боротьби. Наша нагорода — Перемога», — наголосив Рустем Умєров.
Борис Пісторіус під час візиту оголосив про новий пакет німецької зброї для підтримки України вартістю пів мільярда євро. Він заявив, що частину озброєння доставлять вже найближчим часом.
Пакет включає велику кількість зенітних ракет середньої дальності Iris-T SLM і меншу кількість ракет меншої дальності SLS.
Він також включає безпілотники для розвідки та ведення бойових дій в Чорному морі, а також терміново необхідні запасні частини, такі як запасні стволи для артилерійських систем, що постачаються Німеччиною, і запасні двигуни для бойових танків Leopard.
Як повідомляла АрміяInform, цього тижня міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус відвідав українських військових, які проходить навчання на зенітно-ракетному комплексі Patriot.
Нещодавно Німеччина передала Україні черговий пакет військової допомоги, до якого увійшли танки Leopard, боєприпаси та обладнання.
@armyinformcomua
Протягом доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем уразили/знищили 1330 цілей противника.
Найбільше ворог атакував на Покровському (24) та Костянтинівському (22) напрямках.
За минулу добу армія країни-агресора втратила 780 одиниць особового складу, систему ППО, три танки та РСЗВ.
На противагу сотням однолітків, які виїхали за кордон з початком війни, ця молодь усвідомлено залишається в Україні.
ЗСУ стикаються зі зростанням потреби в НРК — як відповідь на розширення кілзони, втрати особового складу та зміну тактики.
Ворожі штурмовики намагаються отримувати постачання за рахунок скидів з БПЛА, однак у переважній більшості випадків посилки не потрапляють до адресатів.
Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Харків
226 ОБ 127 ОБР ТрО
«Я мрію про те, щоб бути корисним — допомагати, захищати. Робити свою роботу якісно та в тіні, як супергерой: його ніхто не бачить, але на ньому тримається державна…