Ця траса має стратегічне значення, оскільки є важливою логістичною артерією для українських військ у цьому регіоні. Крім того, ворог активізувався…
Бронювання військовозобов’язаних за списками, що надійшли до Генерального штабу ЗСУ до 10 травня 2024 року, здійснюватиметься за зазначеними списками, погодженими ГШ ЗСУ.
Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив на засіданні 24 травня, повідомляє пресслужба уряду.
Змінами до постанови №76 від 8 травня уряд передав функції перевірки списків на бронювання, яку раніше здійснював Генштаб, Міністерству оборони України.
Водночас на момент ухвалення рішення на перевірці Генштабу перебували списки, оформлені та подані раніше. Щоб не сповільнювати процес бронювання, Кабінет Міністрів підтримав рішення, яке дозволяє Генштабу завершити опрацювання таких списків.
«Рішення Генштабу щодо таких погоджень буде чинним, на його підставі здійснюватиметься бронювання військовозобов’язаних. Органам, що подавали списки, не потрібно повторно розпочинати процес, подаючи їх до Міноборони. Це разове рішення й, акцентую, стосується лише списків на погодження, які надійшли до Генштабу до 10 травня», – пояснив заступник Міністра економіки Ігор Фоменко.
Як повідомляла АрміяInform, у Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України внесли зміни до критеріїв для визначення підприємств такими, що мають важливе значення для національної економіки.
Відповідність цим критеріям стає підставою для подальшого бронювання військовозобов’язаних працівників на період мобілізації та на воєнний час.
@armyinformcomua
Якщо росія раптово готова дійсно долучитися до формату повної та безумовної тиші, Україна діятиме дзеркально — так, як буде з російського боку. Тиша у відповідь на тишу, удари на захист від ударів.
Спортсмен ЦСК ЗС України Ілля Чепурний здобув дві нагороди на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики у катарському місті Доха.
На Закарпатті прикордонники вистежили групу «туристів», які збиралися потрапити через гори до Румунії.
Українські воїни не дають російським військам прорватися у Сумську область, безжально нищачи його штурмовиків та їхню техніку.
Сили оборони України не дають російським військовим накопичуватися для подальшого просування на Торецькому напрямку.
Російська армія використовує українську територію для випробування ефективності своїх сучасних мін.
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
Ця траса має стратегічне значення, оскільки є важливою логістичною артерією для українських військ у цьому регіоні. Крім того, ворог активізувався…