ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Силах оборони розповіли про спроби ворога потрапити у Красногорівку в цивільному одязі

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Травня 2024, 20:36

Військові рф намагаються проникнути у Красногорівку на Донеччині в цивільному одязі, вдаючи з себе місцевих.

Про це в ефірі Армія TV розповів начальник артилерії, заступник командира 59 ОМПБР з позивним «Вентум».

«Ми неодноразово спостерігали це і готувалися до цього. У перехопленнях також неодноразово відслідковували, що вони готувалися перевдягатися у форму ЗСУ», — розповів «Вентум».

Він додав, що місцеве населення, яке ще залишається в Красногорівці, не завжди розуміє, що їх чекає попереду у разі приходу окупантів. І є неодноразові факти, коли вони їм допомагають, годують або намагаються заховати.

«Але вживаються заходи, є спеціально навчені служби і ми намагаємося кожен такий рух перевіряти. Підрозділи наші перебувають з відповідними умовними позначеннями і за допомогою цього ми ретельніше можемо перевірити і приймати рішення», — додав «Вентум.

Як повідомляла АрміяInform, у Силах оборони заявляли, що противник не полишає спроб атакувати місто Красногорівка на Донеччині невеликими штурмовими групами, але успіху не має.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Один залп — і „осине гніздо“ вибухнуло»: історія командира РСЗВ «Град» із 46-ї бригади ДШВ

«Один залп — і „осине гніздо“ вибухнуло»: історія командира РСЗВ «Град» із 46-ї бригади ДШВ

Сержант із позивним «Денчик» прийшов у військо в перші дні російського вторгнення і пройшов шлях від навідника до командира бойової машини «Граду». За плечима — десятки бойових виходів і участь у найважчих боях на Курахівському напрямку.

Ошукала воїнів від імені благодійного фонду: жінку засуджено до 3 років ув’язнення

Ошукала воїнів від імені благодійного фонду: жінку засуджено до 3 років ув’язнення

Прокурори Франківської окружної прокуратури Львова в суді довели вину 24-річної жінки з Закарпаття, яка видавала себе за представницю благодійного фонду та виманювала гроші у військовослужбовців.

«ППОцид» триває: дронарі Nemesis знищили два «Тори» і новітній «Бук-М3»

«ППОцид» триває: дронарі Nemesis знищили два «Тори» і новітній «Бук-М3»

Оператори 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем продовжують вибивати російську протиповітряну оборону на своїй ділянці фронту. Бійці батальйону Asgard провели результативну операцію, знищивши одразу три зенітні ракетні комплекси противника.

Президент та команда обговорили з американськими партнерами деталі документа про гарантії безпеки

Президент та команда обговорили з американськими партнерами деталі документа про гарантії безпеки

Президент України Володимир Зеленський разом із командою обговорив з американською стороною деталі одного з трьох документів для досягнення миру — щодо гарантій безпеки для України. У розмові також узяв участь Генеральний секретар НАТО Марк Рютте.

Наземний дрон проти мін і обстрілів: як Sirko-S1 посилює позиції 106-ї бригади

Наземний дрон проти мін і обстрілів: як Sirko-S1 посилює позиції 106-ї бригади

106-та окрема бригада Сил територіальної оборони посилює свою мобільність та безпеку завдяки сучасному наземному роботизованому комплексу Sirko-S1.

«Такий самий калібр стоїть у БТР-80»: снайпер «Тимоха» розповів про роботу з 14,5-мм «Алігатором»

«Такий самий калібр стоїть у БТР-80»: снайпер «Тимоха» розповів про роботу з 14,5-мм «Алігатором»

У підрозділі «Привиди» Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького служить снайпер Олександр із позивним «Тимоха» — військовий, який ставиться до своєї роботи без романтики, зайвих емоцій та пафосу.

ВАКАНСІЇ

Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Розвідник зенітного артилерійського відділення

від 50000 до 100000 грн

Вся Україна

Військова частина А4085

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Водій (служба в ЗСУ за контрактом)

від 30000 до 100000 грн

Іванівка, Одеська обл.

2-й відділ Березівського РТЦК та СП

Бухгалтер (матеріальний облік), військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4458

Бухгалтер фінансової служби

від 20000 до 22000 грн

Чернівці

Військова частина 3113 НГУ

--- ---