ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Абсолютно зайва споруда»: у Силах оборони назвали кримський міст законною ціллю

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Квітня 2024, 9:48
Пожежа на ділянці керченського мосту, пошкодженої вибухом у жовтні 2022 року

Збройні Сили України мають право завдавати ударів по військових логістичних об’єктах росіян у тимчасово окупованому Криму, зокрема по кримському мосту.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів начальник центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.

«У нас спільна загальнодержавна позиція, яку озвучив Президент: ця споруда там абсолютно не повинна знаходитися і абсолютно зайва», — сказав Дмитро Плетенчук.

Він наголосив, що міст станом на зараз не забезпечує необхідної військової логістики для окупантів.

«Якщо вантажівками ще можна їздити, то повноцінний залізничний состав стоїть на Тамані вже місяцями, їх не пропускають. Тому що немає впевненості в окупантів, що міст витримає після пошкоджень, завданих успішною операцією СБУ та ВМС», — пояснив Дмитро Плетенчук.

Тому, за його словами, такі логістичні хаби на півострові, як у Джанкої, важливі для окупантів.

«Звісно, ворог їх використовує, але не в тому обсязі, як це було на початку повномасштабного вторгнення. Усі подібні об’єкти можуть бути законними цілями для ЗСУ», — додав речник.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністерство оборони України готує нові контракти з чіткими термінами служби

Міністерство оборони України готує нові контракти з чіткими термінами служби

Міністерство оборони, за дорученням Президента України Володимира Зеленського, розпочало підготовку нових типів контрактів для військовослужбовців та відповідні зміни до законодавства.

Судитимуть лікарку, яка оформлювала військовозобов’язаним фіктивну інвалідність

Судитимуть лікарку, яка оформлювала військовозобов’язаним фіктивну інвалідність

У Харкові судитимуть лікарку, яка допомагала чоловікам оформлювати фіктивну інвалідність і виїжджати за кордон

З Вірменії екстрадовано організатора схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

З Вірменії екстрадовано організатора схеми, через яку волонтери та військові втратили понад 20 млн грн

За процесуального керівництва Офісу Генпрокурора до України екстрадовано організатора злочинної схеми, який разом зі спільниками ошукував волонтерів та військовослужбовців під виглядом продажу товарів для потреб оборони.

«Снаряд встряг у землю між нами»: сапер 95-ї бригади врятував побратима під шквальним вогнем

«Снаряд встряг у землю між нами»: сапер 95-ї бригади врятував побратима під шквальним вогнем

Сапер 95-ї бригади Євгеній разом з побратимом витягнули пораненого українського бійця під шквальним обстрілом. Снаряд упав просто між ними — і не вибухнув.

Затримали злочинців, які в центрі Києва напали на пораненого воїна

Затримали злочинців, які в центрі Києва напали на пораненого воїна

На Печерську двоє чоловіків скоїли розбійний напад на військового, який приїхав у Київ на лікування – нападники вже під вартою.

«Обов’язок держави — підтримати»: Володимир Зеленський і Перша леді відвідали Trinity Hub

«Обов’язок держави — підтримати»: Володимир Зеленський і Перша леді відвідали Trinity Hub

Президент України Володимир Зеленський разом із Першою леді Оленою Зеленською відвідали центр Trinity Hub — місце, де українські захисники, які втратили зір, проходять реабілітацію та адаптацію.

ВАКАНСІЇ

Сапер (робота з БПЛА), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Бойовий медик взводу

від 50000 до 120000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Об’єднаний навчально-тренувальний центр “Поділля”, Інструктор

від 25000 до 100000 грн

Кам'янець-Подільський, Хмельницька область

Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Командир взводу

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---