ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Антикорупційна рада при МОУ підбила підсумки роботи

Важливо Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 26 Квітня 2024, 19:20

Наступні вибори до Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України будуть оголошені найближчим часом, строк її роботи буде збільшений до двох років.

Про це під час пресконференції в Укрінформі на тему «Як Антикорупційна рада допомагає боротися з корупційними ризиками в Міноборони?» повідомив т.в.о. директора департаменту з питань виявлення і запобігання корупції Міністерства оборони Сергій Степанян.

«Ми в міністерстві поміняємо строки обрання наступної ради — це буде 2 роки. Тобто якщо ця рада діяла рік, то наступна рада, напевне, буде діяти 2 роки, щоб вона могла показати кращий результат. Що стосується її перевиборів, то вони оголошені незабаром», — повідомив Сергій Степанян.

Він додав, що збільшення терміну роботи пов’язано з тим, що новим членам антикорупційної ради потрібен час для того, аби набути спроможності та вивчити ситуацію зсередини.

Сергій Степанян також повідомив, що вибори до Громадської антикорупційної ради цього разу відбуватимуться за допомогою ідентифікації через портал «Дія».

«Ми підписуємо з Дією меморандум, він повинен через тиждень бути підписаний, і після того, як ми технічну частину складемо, будуть оголошені вибори», — сказав Сергій Степанян.

Учасники пресконференції підсумували роботу Антикорупційної ради за рік.

«Громадська думка, думка фахівців — важлива, тому що за період 30 років роботи Міноборони і до цього все, що було, воно перейшло із радянської системи. Її зразу зламати складно, особливо в період війни. Тому робота кожного дуже важлива… Люди, які з нами тісно співпрацювали і співпрацюють з Антикорупційною радою — вони різні, різні характери, різний досвід, різний підхід до роботи, все це надихає», — зазначив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.

За його словами, робота Антикорупційної ради полягала не тільки в нагляді за тим, як працювало міністерство, але й у наданні фахових порад.

Дмитро Кліменков додав, що такий формат роботи має тривати і з новим складом Антикорупційної ради.

Заступник Міністра оборони України нагадав, що в МОУ були створені дві закупівельні агенції — Державний оператор тилу та Агенція оборонних закупівель, які наразі забезпечують всім необхідним Сили оборони України. Тож, робота громадської Антикорупційної ради при Міноборони стала свідченням ефективної співпраці державного та громадського сектору.

У свою чергу голова громадської Антикорупційної ради при Міноборони Євген Грушовець повідомив, що початок роботи цієї структури був досить складним, однак свою місію вона виконала.

«Я можу констатувати, що перше скликання громадської Антикорупційної ради свою місію виконало. Те, що ми «штовхали» міністерство вперед — це очевидно», — наголосив Євген Грушовець.

Він нагадав, що в антикорупційній раді були створені профільні комісії, які відповідали за конкретні напрямки. Перевагою роботи ради було те, що її члени не були співробітниками Міноборони чи військовослужбовцями, тож мали можливість ставити незручні питання чиновникам, не озираючись на посади.

Євген Грушовець повідомив, що за підсумками роботи Антикорупційної ради були ініційовані кілька заяв в правоохоронні органи, в тому числі в НАБУ, порушені кілька кримінальних проваджень.

Як повідомляла АрміяInform, 14 квітня 2023 року відбулося установче засідання Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Факти не дружать з фантазією: ворожі пропагандисти поширили черговий фейк про події на Харківщині

Факти не дружать з фантазією: ворожі пропагандисти поширили черговий фейк про події на Харківщині

21 листопада 2025 року російські Telegram-канали та ресурси, наближені до міноборони рф, видали чергову «сенсацію»: нібито українські сили «оточені» в районі Куп’янська-Вузлового, а «тисячі військових ЗСУ загинули або здалися».

«Або за своїх, або проти своїх»: у мережі показали, як окупанти під конвоєм женуть українців на війну у Бердянську

«Або за своїх, або проти своїх»: у мережі показали, як окупанти під конвоєм женуть українців на війну у Бердянську

У соцмережі X (Twitter) поширюється відео з тимчасово окупованого Бердянська, на якому зафіксовано, як українських чоловіків під конвоєм примусово відправляють воювати на боці рф. Автори публікації наголосили: у разі окупації «відсидітися» не вдасться нікому.

«Влучно. Спокійно. Раз за разом»: 91-й батальйон показав, як бомбери нищать піхоту та склади БК окупантів

«Влучно. Спокійно. Раз за разом»: 91-й батальйон показав, як бомбери нищать піхоту та склади БК окупантів

Бійці 3-ї роти ударних безпілотних авіаційних комплексів (РУБпАК) 91-го окремого батальйону продемонстрували результати роботи своїх бомберів. Дрони методично знищують живу силу ворога, укриття та склади з боєприпасами.

«Вийшов із посадки — і отримав FPV у лоба»: Залізна бригада показала роботу дронарів

«Вийшов із посадки — і отримав FPV у лоба»: Залізна бригада показала роботу дронарів

Воїни 3-ї окремої важкої механізованої Залізної бригади продовжують нищити окупантів на Харківщині. Бійці оприлюднили відео, на якому одним ударом поранено трьох росіян, спалено склад боєприпасів та ліквідовано загарбника влучанням «просто в лоба».

«Без ризику для водія»: наземний робот «АРДАЛ» бере на себе найнебезпечніші маршрути Покровська

«Без ризику для водія»: наземний робот «АРДАЛ» бере на себе найнебезпечніші маршрути Покровська

Наземний роботизований комплекс (НРК) «АРДАЛ» рятує життя та доставляє боєкомплект у Покровську, замінюючи звичайні автівки на небезпечних ділянках.

Військові рф розстріляли 5 полонених військовослужбовців ЗСУ: розпочато розслідування

Військові рф розстріляли 5 полонених військовослужбовців ЗСУ: розпочато розслідування

19 листопада 2025 року під час штурму наших позицій поблизу селища Котлине Покровського районі представники зс рф взяли в полон 5 військовослужбовців ЗСУ. Коли обеззброєні українські захисники лежали на землі обличчям донизу, один з окупантів відкрив по них прицільний вогонь з автомата, вбивши їх.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Зв’язківець в ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Водій категорії С

від 21000 до 22000 грн

Прилуки, Чернігівська область

Лікар сімейної медицини

від 23000 до 23000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Кухар

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Кухар (ЗСУ) вся Україна

від 20182 до 120182 грн

Вся Україна

116 ОМБр

--- ---