Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Аеророзвідники бригади «Сталевий Кордон» декілька днів вели спостереження за ворожим командно-спостережним пунктом.
Відео удару оприлюднила 23 квітня Державна прикордонна служба України.
Дочекавшись великого скупчення окупантів в будівлі, прикордонники нанесли вогневе ураження шляхом скиду протитанкових мін з ударного дрона.
«Втрати противника чималі й вони уточнюються», — сказано у дописі ДПСУ.
Як повідомляла АрміяInform, спецпризначенці ліквідували танк та ЗРК «Тунгуска» загарбників.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Військовослужбовець підрозділу UNIT-A прикордонної бригади «Помста» з позивним «Святий» знімав дорогу, коли в машину прилетів російський дрон.
Пілоти НРК 24-ї механізованої бригади імені короля Данила показали, як працюють під постійним прицілом ворога.
Уражений вночі «Лукойл-Нижегороднафтооргсинтез» забезпечував пальним московський регіон (майже 30% загальноросійського споживання бензину) та російську армію.
Усього протягом доби підрозділами угруповання СБС уражено/знищено 1496 цілей противника.
Командир бойової машини, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Оператор БПЛА (мікро, міні, ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Вся Україна
Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….