ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Буковині військовослужбовець ТЦК змушений був стріляти, щоб зупинити нападників

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Квітня 2024, 15:58
Ілюстративне фото

Під час здійснення заходів оповіщення на військовослужбовця Вижницького районного ТЦК та СП було скоєно напад групою цивільних осіб.

Про це повідомило 20 квітня Оперативне командування «Захід».

Інцидент стався поблизу села Чорногузи Чернівецької області. Транспортний засіб представника ТЦК було заблоковано, а до нього самого застосовано силу та погрози.

Військовослужбовець з метою захисту свого життя та здоров’я, здійснив постріли в землю, в результаті чого ніхто не постраждав. На місце події ним було викликано представників поліції.

Зараз з’ясовуються усі причини та обставини інциденту.

ОК «Захід» сподівається на відповідне реагування правоохоронних органів і нагадує про відповідальність за ухилення та будь-яке перешкоджання роботі військовослужбовців ТЦК та СП.

Відповідно до частини 1 статті 114-1 Кримінального кодексу «Перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період» тягне за собою позбавлення волі терміном від 5 до 8 років.

АрміяInform нагадує, що замість порушення Кримінального кодексу і потенційного тюремного строку можна підібрати собі вакансії в ЗСУ.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Starlink для смартфонів: експерт допоміг розібратися з новаціями супутникового зв’язку від компанії Ілона Маска

Starlink для смартфонів: експерт допоміг розібратися з новаціями супутникового зв’язку від компанії Ілона Маска

У сучасній війні зв’язок — це не просто інструмент, це зброя. Від здатності передати координати, отримати розвіддані чи викликати евакуацію залежить життя.

Володимир Зеленський: Є результати у знищенні окупантів на Покровському напрямку

Володимир Зеленський: Є результати у знищенні окупантів на Покровському напрямку

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні повідомив про ситуацію на Покровському напрямку.

У МЗС України назвали фейком інформацію щодо бойкоту партій в Італії

У МЗС України назвали фейком інформацію щодо бойкоту партій в Італії

Міністерство закордонних справ України заперечило існування листа, в якому Київ нібито закликав бойкотувати пропозиції представників партій «Рух 5 Зірок» та Forza Italia».

У Павлограді через атаку російських дронів загинув чоловік, ще троє людей поранені

У Павлограді через атаку російських дронів загинув чоловік, ще троє людей поранені

Через атаку безпілотниками у Павлограді загинув 55-річний чоловік. Поранення протягом дня отримали три людини.

Дрони «Гарту» б’ють по логістиці, зв’язку та укриттях противника

Дрони «Гарту» б’ють по логістиці, зв’язку та укриттях противника

Розвідувально-ударні групи БПЛА прикордонної бригади «Гарт» (1-й прикордонний загін) продовжують виявляти та знищувати ворожі цілі на Південно-Слобожанському напрямку.

ВАКАНСІЇ

Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Водій-кранівник, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

Водій-механік кат. В, С, D, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Водій бронеавтомобіля

від 21000 до 120000 грн

Козова

Тернопільський РТЦК та СП

Розвідник 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

--- ---