ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Партнери по НАТО можуть поставити Україні шість систем Patriot

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Квітня 2024, 20:23

Від партнерів по Північноатлантичному альянсу Україна може отримати ще шість систем протиповітряної оборони Patriot.

Про це повідомляє пресслужба Єврокомісії.

Як заявив після саміту Європейського Союзу у Брюсселі канцлер Німеччини Олаф Шольц, його країна вже передала дві системи, тепер готується постачити третю. Він акцентував, що ФРН є країною, котра робить найбільш істотний внесок у цю справу.

За словами Олафа Шольца, Альянс дав зрозуміти, що системи, наявні в країнах НАТО, можуть бути передані Україні, аби їй краще захиститись від численних російських атак.

«І я хотів би повторити цей заклик і поглибити його ще раз. Ми чули про сім додаткових систем. Одна з них – наша. Ми таки сподіваємося знайти ще шість у контексті НАТО, і я знову використав цю можливість на багатьох переговорах, щоб донести цю думку», — наголосив він.

Він закликав партнерів не залишатися осторонь.

Як повідомляла АрміяInform, 13 квітня Німеччина ухвалила рішення про передачу Україні ще однієї додаткової системи Patriot і ракет до наявних систем ППО.

Дмитро Кулеба заявив, що крім Patriot, Україні потрібні системи Samp/T, які здатні збивати балістику.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
У новорічну ніч Сили оборони вдарили по російському НПЗ «Ільський» та низці важливих обʼєктів рф

У новорічну ніч Сили оборони вдарили по російському НПЗ «Ільський» та низці важливих обʼєктів рф

У межах заходів зі зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора в ніч на 1 січня підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці важливих об’єктів противника.

«У новий рік росія цілеспрямовано несе війну»: Президент прокоментував нічний обстріл рф

«У новий рік росія цілеспрямовано несе війну»: Президент прокоментував нічний обстріл рф

У новий рік російські загарбники били по Волинській, Рівненській, Запорізькій, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській областях. Основна ціль — українська енергетика.

Молодецьке під контролем Сил оборони України — УВ «Схід»

Молодецьке під контролем Сил оборони України — УВ «Схід»

Молодецьке залишається під контролем Сил оборони України. Його обороняють воїни бригади «Спартан».

На Запоріжжі через обстріли рф поранено дев’ятьох людей

На Запоріжжі через обстріли рф поранено дев’ятьох людей

На Запоріжжі протягом минулої доби російські війська атакували обласний центр та Запорізький район, внаслідок чого поранено дев’ятьох людей, серед них — дитина.

З 1 січня почала роботу єдина закупівельна агенція Міноборони

З 1 січня почала роботу єдина закупівельна агенція Міноборони

З 1 січня стартує новий етап реформи оборонного забезпечення, зокрема почала роботу єдина закупівельна агенція Міністерства оборони України.

РЛС, нафтобази та скупчення: СБС влаштували салют на стратегічних об’єктах окупантів

РЛС, нафтобази та скупчення: СБС влаштували салют на стратегічних об’єктах окупантів

У новорічну ніч воїни СБС завдали ураження по 10 військових та інфраструктурних обʼєктах у глибині ворожої території та у ТОТ Донецької, Луганської, Запорізької обл та АР Крим.

ВАКАНСІЇ
Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Діловод загального діловодства, працівник ЗСУ

від 6000 до 7000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Начальник зарядно-акумуляторної станції

до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

Гранатометник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Кулеметник

від 50000 до 100000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

--- ---