ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Укладено договори з постачання хліба для ЗСУ майже на пів мільярда гривень

Важливі новини Новини
15 Квітня 2024, 14:16
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Державний оператор тилу уклав договори на постачання хліба та хлібобулочних виробів для ЗСУ.

Про це ДОТ повідомив 15 квітня.

За даними агенції, законтрактовані компанії — це українські виробники, які давно на ринку та, зокрема, постачають у великі торговельні мережі.

В аукціонах взяв участь 21 постачальник. Було укладено договори на суму 458 млн грн із 8 виробниками:

— «Золотий коровай» (Торгова марка (ТМ) «Хліб Житомира»);

— «Запорізький хлібозавод № 3» (ТМ «Хлібодар»);

— «Батьківський хліб» (ТМ «Світ хліба»);

— «Чернівецький хлібокомбінат» (ТМ «Перший хліб»);

— «Черкасихліб» (ТМ «Формула смаку»);

— «Концерн Хлібпром» (ТМ «Вінницяхліб», «Bandinelli», «TM 2go», «GRILL&BAKERY», «Люблянна», «Джуні», «Agrola»);

— «Теремно Хліб» (ТМ «Теремно Хліб»);

— «Запорізький хлібозавод № 5» (ТМ «Хлібодар»).

Хліб та хлібобулочні вироби — одна з категорій, яка буде закуповуватись для військовослужбовців окремо від каталогу харчових продуктів.

Такий підхід допоможе вирішити одразу дві проблеми: якість продукції та керованість системи в цілому.

Постачання від законтрактованих компаній розпочнеться з кінця квітня. Воно здійснюватиметься за моделлю виробник — військова частина.

Як повідомляла АрміяInform, Державний оператор тилу відзвітував про статус перших поставок харчів для ЗСУ.

 

 

 


Ворог втратив понад 1200 солдатів та 3 систем ППО — Генштаб ЗСУ
Ворог втратив понад 1200 солдатів та 3 систем ППО — Генштаб ЗСУ

За минулу добу втрати армії країни-агресора склали 1280 солдатів та з танки.

«На трьох колесах проїхав близько 15 км»: як доставляють життєво необхідні вантажі військовим
«На трьох колесах проїхав близько 15 км»: як доставляють життєво необхідні вантажі військовим

Кілька років тому наземні роботизовані комплекси здавалися технологією майбутнього, а тепер ними доставляють необхідні речі військовим й евакуюють поранених.

Знекровлення логістики ворога: представник компанії-виробника про те, як програма Міноборони змінює ринок ударних БПЛА середнього радіуса
Знекровлення логістики ворога: представник компанії-виробника про те, як програма Міноборони змінює ринок ударних БПЛА середнього радіуса

Знищення логістики противника на оперативній глибині стає одним із ключових напрямів розвитку українських безпілотних спроможностей.

Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стрілець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

WorkUa Водій-механік

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Olx Начальник служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 30000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa SMM-менеджер 22 ОМПБ

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Водій кат. В

від 28000 до 36000 грн

Київ

Військова частина А3628

WorkUa Діловод служби засобів ураження

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

ПУБЛІКАЦІЇ