ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Державний оператор тилу розширює співпрацю із закупівельними агенціями НАТО

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Квітня 2024, 16:40

Команда Державного оператора тилу зустрілася з делегацією Адміністрації з питань матеріально-технічного забезпечення оборонного сектору Швеції (FMV).

Про це йдеться на сторінці Державного оператора тилу у фейсбуці.

ДОТ та FMV узгодили напрями співпраці з метою інтеграції провідного європейського досвіду оборонних закупівель FMV в систему забезпечення ЗСУ.

Під час заходу генеральний директор ДОТ Aрсен Жумаділов презентував результати роботи агенції за перший квартал 2024 року та підходи до впровадження реформи закупівель.

Генеральний директор FMV Горан Мортенссон наголосив, що FMV готова ділитися досвідом європейських оборонних закупівель та консультувати команду ДOT на шляху до впровадження міжнародних стандартів

«Водночас нам цікава експертиза ДOT щодо запуску реформи в такі стислі строки, демонструючи при цьому вражаючі результати по термінах контрактування з дотриманням усіх процедур», — додав він.

Як повідомляла АрміяInform, Державний оператор тилу уклав перші довгострокові контракти на речове майно для ЗСУ.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
900 окупантів, 6 танків та два засоби ППО: у Генштабі ЗСУ назвали бойові втрати рф

900 окупантів, 6 танків та два засоби ППО: у Генштабі ЗСУ назвали бойові втрати рф

За минулу добу російські загарбники втратили 900 військових вбитими та пораненими.

Президент: українська розвідка встановила місцезнаходження сотень викрадених дітей

Президент: українська розвідка встановила місцезнаходження сотень викрадених дітей

Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні повідомив про підготовку 20-го пакета санкцій ЄС, деталі щодо ситуації в Покровську, а також про те, що українська розвідка встановила точні адреси місцезнаходження понад 300 українських дітей, викрадених росією.

«Мотопробіг» у пекло: 65-та бригада знищила російських штурмовиків на мотоциклах

«Мотопробіг» у пекло: 65-та бригада знищила російських штурмовиків на мотоциклах

На Оріхівському напрямку 26 жовтня 2025 року підрозділи 65-ї окремої механізованої бригади «Великий Луг» майстерно відбили зухвалу атаку противника, коли близько десяти російських штурмовиків на мотоциклах спробували раптово прорвати українську оборону.

«FPV по обидва боки»: окупант думав, що знайшов сховище — натомість знайшов два об’єктиви

«FPV по обидва боки»: окупант думав, що знайшов сховище — натомість знайшов два об’єктиви

На Лиманському напрямку один окупант потрапив у поле зору одразу двох українських екіпажів БПЛА — тому момент ураження FPV-дроном батальйону «Signum» випадково зняв безпілотник суміжного підрозділу.

На Волині перекрили канал переправлення ухилянтів до ЄС

На Волині перекрили канал переправлення ухилянтів до ЄС

Прикордонники викрили на Волині канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків до Євросоюзу.

Окупант у розпачі вистрелив собі у голову, проте влучити у мозок з першого разу не зумів

Окупант у розпачі вистрелив собі у голову, проте влучити у мозок з першого разу не зумів

Українські аеророзвідники стали свідками вельми невдалої спроби пораненого російського загарбника позбавити себе страждань.

ВАКАНСІЇ

Номер обслуги мінометного взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Стрілець в ЗСУ (за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Новокодацький РТЦК та СП

Бухгалтер фінансової служби

від 20000 до 22000 грн

Чернівці

Військова частина 3113 НГУ

розвідник, висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Моторист, військовослужбовець (ВМС, А2951)

від 22000 до 53000 грн

Одеса

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

--- ---