ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ЄС розпочав підготовку 14-го пакету санкцій проти рф

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Квітня 2024, 22:04

Європейський союз розпочав підготовку 14-го пакету антиросійських санкцій, який має бути ухвалений навесні.

Про це оголосив віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

За його словами, новий пакет, ймовірно, включатиме широкий перелік обмежувальних заходів з сильним акцентом на боротьбу з обходом санкцій.

Йдеться, наприклад, про морський сектор, оскільки росія продовжує намагатися порушувати верхню межу цін на експорт нафти.

«Ми також шукаємо, як зупинити обхід санкцій через західні дочірні компанії, що працюють у країнах за межами Європи», – зазначив Валдіс Домбровскіс.

У Брюсселі вважають, що материнські компанії ЄС, які зберігають вплив на бізнес-операції своїх закордонних дочірніх компаній, можуть нести відповідальність за операції, що здійснюються цими дочірніми компаніями.

«Ми продовжимо чинити тиск на росію і тих, хто підтримує її на полі бою, де б вони не знаходилися. Ми продовжимо переслідувати друзів путіна. І ми продовжимо переслідувати тих, хто допомагає росії обходити санкції або поповнювати її військовий арсенал», – сказав віцепрезидент Єврокомісії.

Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо застосування санкцій проти 86 юридичних та сімох фізичних осіб, зокрема і громадян іноземних держав.

Читайте нас у Facebook
Президенти України та Молдови вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
Президенти України та Молдови вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Президент України Володимир Зеленський та Президентка Молдови Мая Санду вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії
«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії

Сергій Мирний, учасник ліквідації аварії, у 1986 році після аварії на ЧАЕС очолював загін радіаційної розвідки і працював у зоні ураження.

Спортсменка ЗСУ виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді з фехтування
Спортсменка ЗСУ виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді з фехтування

На чемпіонаті Європи з фехтування серед молоді (U23) представниця України Конрад Емелі здобула бронзову нагороду у змаганнях на шпагах.

Ворог 11 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 11 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ

Усього від початку доби агресор 53 рази атакував позиції Сил оборони.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА Збройні Сили України

від 20100 до 123000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Бойовий медик

від 20100 до 20100 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Розвідник-мінер

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Окремий контрольно-пропускний пункт Київ, ДПСУ

Гранатометник стрілецької роти

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Навідник, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

--- ---