У Первомайську Миколаївської області суд виніс вирок чоловікові, який публікував у Telegram та Viber інформацію про місця виконання завдань військових ТЦК та поліції під…
Військовий флот рф намагається захистити свої кораблі від атак українських морських дронів, сховавшись у бухті, вхід до якої перегороджений затопленими баржами.
Про це розповів речник Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону «Єдині новини».
«Ця практика не нова, те саме вони робили навколо так званого Кримського мосту. На баржі вішають бонові загородження. Все це використовується в якості таких собі елементів захисних споруд», — сказав Дмитро Плетенчук.
Він нагадав, що таку практику росіян щодо затоплення чогось можна було побачити й 10 років тому, коли вони захоплювали Крим, коли вони топили власні кораблі, щоб заблокувати наші в бухті.
«Як ми бачимо, зараз вони фактично закрилися в пункті базування Новоросійська, закрили вхід до гавані, поставили загородження і просто сидять», — сказав речник.
Дмитро Плетенчук також розповів, що в Азовському морі окупанти не проявляють особливої військової присутності, тому що, на жаль, контролюють все узбережжя.
«І відповідно використовують його, щоб грабувати окуповані території, вивозити через порт награбоване – збіжжя, метал. Вимикають системи відстеження, щоб приховати свої злочинні дії. Потім вивантажують вже у своїх портах і намагаються це легалізувати», — пояснив він.
Як повідомляла АрміяInform, військові рф фактично не використовують бойові кораблі після втрати кількох суден протягом кількох минулих тижнів.
Відповідний лист про наміри щодо запуску Brave Germany підписали у Києві Міністр оборони України Михайло Федоров та Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.
Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка залишили окупантів без розвідки.
Суд визнав винними чотирьох громадян України, які воювали на боці армії країни-агресора.
Він зустрів повномасштабне вторгнення після весілля друга, а тепер коригує удари української артилерії по російських танках і штурмових колонах.
Оператори Департаменту активних дій ГУР продовжують нищити піхоту і дрони окупантів.
Розрахунки дронів-перехоплювачів 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку показали, як полюють за ударними БПЛА ворога у тумані.
Водій – електрик – молодший спеціаліст, Водій
від 20000 до 50000 грн
Старокостянтинів, Хмельницька область
Молодший спеціаліст (електронна апаратура кодування та спеціального зв’язку), військовослужбовець
від 21500 до 51500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
Черговий відділу управління службою, військовослужбовець
від 25000 до 70000 грн
Харків
Військова частина 9951 ДПСУ
У Первомайську Миколаївської області суд виніс вирок чоловікові, який публікував у Telegram та Viber інформацію про місця виконання завдань військових ТЦК та поліції під…