Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…
Військові рф фактично не використовують бойові кораблі після втрати кількох суден протягом кількох минулих тижнів.
Про це розповів речник Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону «Єдині новини».
«Ворог фактично перебуває в обороні, заховався на своїх базах. Здебільшого це пункт базування на військово-морській базі Новоросійськ. Там вони навіть вхід закрили боновими загородженнями», — сказав Дмитро Плетенчук.
За його словами, після знищення патрульного корабля «сєргєй котов» ситуація в Чорному морі більш-менш стабільна.
«Можна фіксувати фактично відсутність виходить в море. Було кілька дуже короткочасних акцій, але вони мали більше демонстраційний характер. Тому що важко назвати повноцінним виходом на пів дня недалеко від берега», — додав речник.
Дмитро Плетенчук зазначив, що ця ситуація колись зміниться і ворожі кораблі повернуться в море, але станом на зараз вона така.
«Зараз в морі перебувають лише два невеликі патрульні кораблі морської охорони», — додав він.
Як повідомляла АрміяInform, у ВМС ЗСУ назвали дивною ситуацію з російськими «калібрами».
На гарячому заскочили двох жителів Закарпаття — 21-річну жінку та її 18-річного спільника, а також їх 26-річного «клієнта» з Києва.
Українського захисника засудили за виконання військового обов’язку та участь у збройному опорі державі-агресору на боці України.
44-та окрема механізована бригада показала польський колісний бронетранспортер Rosomak, який служить у підрозділі від дня його створення.
Начальник групи охорони та патрульно-постової служби
від 20100 до 50000 грн
Краматорськ
Донецький зональний відділ ВСП
Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…