ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент провів Ставку: ситуація на фронті, контракти на безпілотники та системи РЕБ

Важливі новини Новини
4 Квітня 2024, 16:23
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Володимир Зеленський провів 4 квітня Ставку Верховного Головнокомандувача ЗСУ, присвячену ситуації на фронті та в небі.

Про це Президент повідомив на своїй офіційній сторінці.

Зокрема, Володимир Зеленський заслухав доповідь Головкома Олександра Сирського щодо ситуації на основних напрямках.

«Результати стабілізаційних дій, завдяки яким вдалося зупинити просування російських окупантів. Дані розвідок про подальші плани ворога та наші дії у відповідь», — повідомив Володимир Зеленський.

Також було заслухано звіт Міністра оборони Рустема Умєрова про виконання контрактів на закупівлю безпілотників та систем РЕБ і про підготовку нових угод.

«Доручив надати аналогічні звіти щодо ракетної програми», — зауважив Президент.

Також на Ставці була доповідь начальника Генштабу Анатолія Баргилевича щодо боротьби з інструментами російського повітряного терору. Результати використання РЕБ, мобільних вогневих груп та ППО. Була дана низка доручень щодо подальшого вдосконалення наших тактик.

Як повідомляла АрміяInform, Президент і новопризначений прем’єр Португалії обговорили перебіг виконання попередніх оборонних домовленостей.


«Рейд» знищив на Брянщині С-400, який міг обстрілювати Київ
«Рейд» знищив на Брянщині С-400, який міг обстрілювати Київ

Оператори 413-го полку Сил безпілотних систем «Рейд» знищили на Брянщині пускову установку російського комплексу С-400.

Додаткове фінансування для сектору оборони: Уряд розподілив 8,3 млрд грн із резерву коштів
Додаткове фінансування для сектору оборони: Уряд розподілив 8,3 млрд грн із резерву коштів

Уряд розподілив 8,3 млрд грн із резерву коштів, передбачених на 2026 рік для сектору безпеки й оборони.

Міноборони кодифікувало бронеавтомобіль UAT.DESNA для використання у ЗСУ
Міноборони кодифікувало бронеавтомобіль UAT.DESNA для використання у ЗСУ

Бронеавтомобіль UAT.DESNA створили для перевезення особового складу та вантажів, що поєднує високу прохідність, оптимальний рівень захисту та економічність.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

WorkUa Радіотелефоніст

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Olx Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Olx Водій, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

WorkUa Інженер-механік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ

Olx бухгалтер розрахункової групи фінансово-економічної служби ЗСУ

від 20000 до 50000 грн

Чернігів, Чернігівська область