Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
У ніч на 31 березня 2024 року під прицілом російських окупантів знову була енергетична інфраструктура Одеської області.
Про це йдеться в повідомленні очільника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера.
8 ворожих уданих безпілотників вдалося знищити силам ППО України.
Проте падіння уламків збитого дрону спричинило пожежу на одному з енергооб’єктів області, внаслідок чого відбулось знеструмлення кількох населених пунктів.
Пожежу було оперативно ліквідовано.
«На щастя, люди не постраждали», — зазначає Олег Кіпер.
Станом на 10:00 без електропостачання в області перебувають 10 тисяч абонентів Одеси та Одеського району.
Відновлювальні роботи тривають.
Як повідомляла АрміяInform, за даними Повітряних Сил ЗСУ, у ніч на 31 березня 2024 року російські окупанти атакували 14 крилатими ракетами Х-101/Х-555, 11 ударними БПЛА типу Shahed, балістичною ракетою «Іскандер-М» та керованою авіаційною ракетою Х-59.
При цьому протиповітряна оборона України збила 9 крилатих ракет Х-101/Х-555 та 9 ударних БПЛА Shahed-136/131 російських окупантів.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський з нагоди професійного свята привітав бійців інженерних підрозділів, наголосивши на важливості їх роботи, та подякував за щоденну службу.
На Куп’янському напрямку інтенсивність штурмів ворога зросла. Позиції 116-ї бригади атакують і вдень і вночі.
Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський привітав бійців інженерних військ з їхнім професійним святом.
У ніч на 3 листопада 2025 року підрозділи Сил оборони України уразили Саратовський нафтопереробний завод у Саратовській області російської федерації.
У ніч на понеділок, 3 листопада, ворожих ударів зазнали 13 населених пунктів Харківської області.
У Збройних Силах України відбулася щомісячна комплексна нарада з питань розвитку спроможностей війська в умовах високотехнологічної війни.
від 25000 до 35000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
від 22000 до 122000 грн
Яворів
Яворівський РТЦК та СП
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….