ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Дніпропетровщині вночі збили дрони та ракети, пошкоджено кілька енергетичних об’єктів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Березня 2024, 7:54

Цієї ночі в небі над Дніпропетровською областю сили ППО збили 10 безпілотників — у Павлоградському, Криворізькому, Дніпровському, Кам'янському районах.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак.

Крім того, над містом Дніпро знищили 4 ворожі ракети.

Внаслідок ударів пошкоджені кілька енергетичних об’єктів — у Дніпровському,  Криворізькому та Кам’янському районах. На одному з них постраждав чоловік. Йому надали необхідну медичну допомогу, оговтуватися буде вдома.

У Кам’янському, де ворог потрощив дачний кооператив, ще п’ятеро поранених. Серед них — 5-річна дівчинка. Дитині надали меддопомогу, вона лікуватиметься амбулаторно. Як і постраждалі жінки 19 та 47 років. Водночас двоє чоловіків, 36 та 47 років госпіталізовані. Один з них у важкому стані.

Зруйновані 3 дачні будинки, ще 4 — пошкоджені. Понівечені автомобілі.

Сергій Лисак додав, що не припиняється й терор Нікопольщини.  Через атаку на Нікополь, яка сталася вчора надвечір, пошкоджений санаторій, 3 приватні будинки, господарські споруди.

Вночі ворог вдарив по Марганецькій громаді та Нікополю. Знищений магазин. Пошкоджений павільйон з ремонту одягу. Постраждалих немає.

Як повідомляла АрміяInform, вночі росіяни під час масованої комбінованої атаки вкотре вдарили по енергетичних об’єктах у кількох регіонах України.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Денис Шмигаль: Понад 700 тисяч відстрочок вже продовжено автоматично

Денис Шмигаль: Понад 700 тисяч відстрочок вже продовжено автоматично

Сьогодні в Україні набув чинності новий порядок оформлення і продовження відстрочок від мобілізації. Понад 720 тисяч відстрочок вже продовжено без додаткових дій з боку людини, адже всі потрібні дані вже є в державних реєстрах.

Втрати російської армії у жовтні: три дивізії особового складу та три батальйони танків

Втрати російської армії у жовтні: три дивізії особового складу та три батальйони танків

У жовтні російська окупаційна армія втратила понад 31 000 осіб особового складу.

Ситуація у Покровську, знеструмлення у Підмосков’ї, російські штурми на мотоциклах: стрім

Ситуація у Покровську, знеструмлення у Підмосков’ї, російські штурми на мотоциклах: стрім

У Покровську тривають важкі бої, до стабілізаційних заходів залучені бійці ГУР МОУ, які проникають у тил ворога.

«Оточення чи блокування міст немає» — Олександр Сирський зустрівся з військовими на Покровському напрямку

«Оточення чи блокування міст немає» — Олександр Сирський зустрівся з військовими на Покровському напрямку

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський відпрацював у корпусах, військових частинах на Покровському напрямку і заслухав доповіді командирів щодо поточної ситуації та наявних потреб.

Генштаб ЗСУ: українські підрозділи відбили ворожий штурм у напрямку Антонівського мосту

Генштаб ЗСУ: українські підрозділи відбили ворожий штурм у напрямку Антонівського мосту

З початку доби загальна кількість бойових зіткнень уздовж усієї лінії фронту становить 81.

Президент: Наші далекобійні удари — дронові відповіді росії

Президент: Наші далекобійні удари — дронові відповіді росії

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського щодо ситуації на фронті, зокрема в Покровську, Мирнограді та Добропіллі.

ВАКАНСІЇ

Мінометник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Сапер у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Кухар/повар для ЗСУ

від 21500 до 51500 грн

Івано-Франківськ

ІФ МТЦК

Спеціаліст-оператор, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

--- ---