ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна попросила Польщу про вільний пропуск пального

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Березня 2024, 20:19

Прем’єр Денис Шмигаль звернувся до Польщі, аби вільний пропуск через кордон був не лише для боєприпасів і гуманітарної допомоги, але й пального.

Про це стало відомо 28 березня за підсумками візиту української урядової делегації до Польщі.

«Це важливо, бо це безпосередньо стосується питань національної безпеки. Польща внесла пункти пропуску на кордоні й прилеглі шляхи до переліку об’єктів критичної інфраструктури. Ми вчинили так само», — написав Денис Шмигаль.

Також він заявив, що очікує на заборону Єврокомісією транзиту й експорту з росії та білорусі товарів, а також погодження україно-польської угоди про спільний контроль на пунктах пропуску.

На переговорах із Прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском також обговорювалося постачання зброї для України і створення спільних оборонних підприємств на території України й Польщі.

Також Україна надала свої пропозиції щодо, зокрема, будівництва автостради «Краківець-Львів-Броди-Рівне».

Як повідомляла АрміяInform, Польща подвоїть внесок у чеську ініціативу із закупівлі снарядів для України.

Читайте нас в Telegram
Піхота десантується, а тут скиди: на Запоріжжі російський штурм знищили в зародку

Екіпажі 429-ї бригади безпілотних систем «Ахіллес» уразили ворожий панцерник з десантом.

«Гастроль» за $7500: викрито схему у якій з ухилянтів робили музикантів
«Гастроль» за $7500: викрито схему у якій з ухилянтів робили музикантів

Повідомлено про підозру громадянці України, яка організувала механізм незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон.

Майже 12 млн грн за оборону Криворізького району: командирам оголосили підозру
Майже 12 млн грн за оборону Криворізького району: командирам оголосили підозру

Двом полковникам — колишньому командиру та його першому заступнику повідомили про підозру щодо багатомільйонних виплат за фактично не виконані завдання.

«Вєчний польот»: на окупованих територіях уразили пункти управління дронами
«Вєчний польот»: на окупованих територіях уразили пункти управління дронами

Вчора та у ніч на 7 квітня наші підрозділи уразили пункти управління БПЛА у районах Зеленого Запорізької області та Удачного на  Донеччині.

Прямий ефір: показова зачистка русні, нова зброя проти шахедів, окупанти вбивають своїх
Прямий ефір: показова зачистка русні, нова зброя проти шахедів, окупанти вбивають своїх

На Запорізькому напрямку бійці групи «Морок» 225 штурмового полку знайшли позиції окупантів, зачистили їх від росіян і захопили ще одне їхнє укриття.

Хто вирішує, якими будуть бронежилет, штани або берці: процес створення речового забезпечення зсередини
Хто вирішує, якими будуть бронежилет, штани або берці: процес створення речового забезпечення зсередини

Хто вирішує, якими будуть бронежилет, штани або берці військовослужбовців Збройних Сил України?

ВАКАНСІЇ
сапер 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Оператор систем звязку

від 20100 до 120100 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Івано-Франківськ та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

розвідник 144 окрема піхотна бригада

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

--- ---