ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Звільнені з полону українці проходитимуть відновлення за західними методиками — Міноборони

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Березня 2024, 20:00
Ілюстративне фото

Завдяки врегулюванню Кабінетом Міністрів України питання підтримки та супроводу осіб, які перебували у російському полоні, вони проходитимуть повний цикл оздоровлення та реабілітації, напрацьований за західними методиками спільно з іноземними фахівцями.  

Про це розповіла заступниця Міністра оборони Наталія Калмикова.

Зокрема, звільнені з полону військовослужбовці будуть забезпечені курсами відновлення у центрах реабілітації, де отримуватимуть медичну та психологічну допомогу. А також проходитимуть програму реінтеграційних заходів із відновлення.

«Ми розпочинаємо спільну роботу над створенням центрів з реінтеграції з урахуванням як вітчизняного, так і іноземного досвіду партнерів з реабілітації та психологічної допомоги. Українські фахівці пройшли підготовку за сприяння партнерів Альянсу. Відтак, наше завдання — створити максимально комфортні умови для звільнених оборонців України та надати їм фахову допомогу», — наголосила заступниця Міністра.

Після направлення звільнених з полону до центрів реабілітації їм буде забезпечено повний постізоляційний супровід та догляд різнопрофільних фахівців. Реабілітаційна допомога відбуватиметься із забезпеченням повної конфіденційності всіх відомостей особи та її даних.

«Така підтримка також надаватиметься членам сімей колишніх полонених задля подолання складних життєвих обставин та мінімалізації негативних наслідків», — зазначила Наталія Калмикова.

Заступниця міністра також додала, що Міноборони на базі стандартів Альянсу НАТО розпочинає розробку та впровадження механізмів реінтеграційних заходів для усіх Сил оборони України.

Як повідомляла АрміяInform, Міноборони готує механізми для протидії космічній розвідці у війні проти України.

Читайте нас в Telegram
«Подобається, як воно горить»: Карина стала командиром інженерно-саперного взводу

Карині лише 21 рік, а вона вже командир інженерно-саперного взводу.

Вдруге за день — окупанти знову завдали удару по автобусу з пасажирами на Нікопольщині
Вдруге за день — окупанти знову завдали удару по автобусу з пасажирами на Нікопольщині

Російські окупаційні війська вдруге за день завдали удару по громадському транспорту на Нікопольщині.

«По одному орченятку кожні 20-30 хвилин»: поблизу Костянтинівки ворог атакує з усіх флангів
«По одному орченятку кожні 20-30 хвилин»: поблизу Костянтинівки ворог атакує з усіх флангів

Противник не відмовляється від намірів оволодіти Костянтинівкою, селищем Бересток та Іллінівкою.

У Прилуках унаслідок російських атак п’ятеро постраждалих
У Прилуках унаслідок російських атак п’ятеро постраждалих

На Чернігівщині внаслідок російських ударів по місту Прилуки постраждали п’ятеро людей.

Зловживання системою «Шлях»: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків через кордон
Зловживання системою «Шлях»: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків через кордон

Правоохоронні органи викрили в Києві ще один канал незаконного переправлення через кордон десятків військовозобов’язаних чоловіків.

ВАКАНСІЇ
Водій танкової роти

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Зовнішній пілот (оператор) БпЛА до Сухопутних військ ЗСУ

від 21000 до 121000 грн

Дніпро

Drone Force, рекрутинговий центр Сухопутних військ ЗСУ

Інструктор групи розвідувального забезпечення

від 46500 до 46500 грн

Бердичів

Військова частина А2772

Командир бойової машини

від 22000 до 122000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Номер обслуги до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

--- ---