ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Таврійському напрямку за останні 10 днів росармія зменшила кількість авіаударів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Березня 2024, 14:16

російські війська зменшили активність авіації на Таврійському напрямку. Зокрема, учора ворог завдав 17 авіаударів (найменше за останні десять днів).

Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» генерал Олександр Тарнавський.

За його словами, наші воїни продовжують ведення оборонної операції. Обстановка на цьому напрямку залишається складною, але контрольованою.

«За минулу добу відбулися 64 бойові зіткнення. Ворог завдав 5 ракетних ударів, вчинив 1215 обстрілів та 107 ударів дронами-камікадзе», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляла АрміяInform, загальні втрати росіян за минулу добу становлять: у живій силі — 387 осіб; в озброєнні та військовій техніці — 45 одиниць, не враховуючи БПЛА. Зокрема, це 2 танки, 10 ББМ, 12 артсистем, РСЗВ, 16 автомобілів та 3 одиниці спецтехніки. Нейтралізовано засобами РЕБ або збито 297 БПЛА різних типів.

Також Сили оборони України знищили склад боєприпасів та ще 5 важливих об’єктів ворога.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Володимир Зеленський провів зустріч із партнерами в Берлінському форматі: деталі переговорів
Володимир Зеленський провів зустріч із партнерами в Берлінському форматі: деталі переговорів

У Мюнхені Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із партнерами в Берлінському форматі.

Рятувати там, де найважче: військовий лікар виконував по 20–30 операцій за ніч
Рятувати там, де найважче: військовий лікар виконував по 20–30 операцій за ніч

Майор медичної служби Змійов Віталій під час першої ротації на Херсонському напрямку виконував по 20–30 операцій за ніч.

Бійці «Гарт» знищили сім автівок, якими росіяни підвозили особовий склад і боєкомплект
Бійці «Гарт» знищили сім автівок, якими росіяни підвозили особовий склад і боєкомплект

На Південно-Слобожанському напрямку бійці бригади «Гарт» знищили дві гармати, сім автівок та засіб радіоелектронної боротьби росіян.

Богдан Кротевич: Є достатньо людей, готових мобілізуватися. Їм потрібно дати розуміння, на що вони йдуть
Богдан Кротевич: Є достатньо людей, готових мобілізуватися. Їм потрібно дати розуміння, на що вони йдуть

В Україні достатньо людей, які готові приєднуватися до Українського війська, проте вони мають чітко розуміти, що їх очікує під час військової служби.

Далекобійна артилерія і ППО: підсумки двосторонніх зустрічей на «Рамштайні»
Далекобійна артилерія і ППО: підсумки двосторонніх зустрічей на «Рамштайні»

На «Рамштайні» Міністр оборони України Михайло Федоров провів низку двосторонніх зустрічей із колегами та представив проєкти для побудови win-win партнерств.

Володимир Зеленський і Фрідріх Мерц обговорили спільні проєкти для виробництва зброї
Володимир Зеленський і Фрідріх Мерц обговорили спільні проєкти для виробництва зброї

Президент України Володимир Зеленський обговорив із Федеральним канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом подальшу військову допомогу та додаткові внески в PURL.

ВАКАНСІЇ
Командир відділення військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Бойовий медик

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Токар-фрезерувальник

від 20000 до 50000 грн

Черкаси, Черкаська область

Бойовий медик у Стрий

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Старший бойовий медик, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій-електрик

від 22000 до 52000 грн

Черкаси

118 ОБр Сил ТрО ЗСУ

--- ---