ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Люксембург приєднався до ініціативи Чехії щодо закупівлі 800 тисяч снарядів для України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Березня 2024, 12:52

Люксембург приєднується до чеської ініціативи щодо закупівлі боєприпасів на підтримку Збройних Сил України.

Про це оголосила міністр оборони Люксембургу Юріно Бекес.

«Це буде частиною наших спільних зусиль, спрямованих на надання Україні необхідних можливостей у боротьбі з російським агресором», — йдеться в повідомленні міністра оборони у соцмережі Х.

Напередодні президент Чехії Петр Павел підтвердив, що союзники України передали всю суму коштів, необхідну для передання їй 800 тисяч артилерійських снарядів.

За його словами, до ініціативи закупівлі артилерійських боєприпасів для України долучилися 18 країн.

Петр Павел прогнозує, що снаряди мають прибути в Україну «найближчими тижнями».

Необхідну суму для закупівлі 500 тисяч боєприпасів калібру 155 мм та 300 тисяч 122-мм снарядів зібрали менш ніж за три тижні.

Як повідомляла АрміяInform, 7 березня до України надійшла ще одна партія 155-мм артилерійських снарядів від Литви.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Зокрема, і Tomahawk: у США представили пересувні пускові установки для відстрілу широкої палітри боєприпасів
Зокрема, і Tomahawk: у США представили пересувні пускові установки для відстрілу широкої палітри боєприпасів

Корпорація Oshkosh Defense представила сімейство самохідних пускових установок FMAV для широкого спектра ракетного озброєння.

Уряд затвердив Порядок ведення цифрового реєстру військовослужбовців
Уряд затвердив Порядок ведення цифрового реєстру військовослужбовців

Кабінет Міністрів України затвердив порядок ведення Державного реєстру військовослужбовців — єдиного цифрового джерела даних про військових ЗСУ та ДССТ. 

«Рушив далі своїм маршрутом, своїм ходом» — уражений росіянами корабель відмовився від допомоги
«Рушив далі своїм маршрутом, своїм ходом» — уражений росіянами корабель відмовився від допомоги

Цивільне судно Bull, яке 4 березня росіяни атакували ударним БПЛА, продовжило свій рух і відмовилося від допомоги ВМС ЗСУ.

Як у кіно: російських штурмовиків загнали дронами в полон
Як у кіно: російських штурмовиків загнали дронами в полон

Операторка наземних дронів з позивним «Зебра» з 20-ї бригади безпілотних систем К-2 розповіла, як допомагала брати в полон окупантів.

Україна працює над новітнім ракетним озброєнням
Україна працює над новітнім ракетним озброєнням

Україна працює над створенням новітнього ракетного озброєння.

ВАКАНСІЇ
Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

контракт Збройні Сили України

від 20100 до 123000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Військовослужбовець в Іршаву

Львів

Іршавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Лікар медичного пункту ДО В/Ч А4729

від 21000 до 24000 грн

Київ, Київська область

Командир взводу, відділення (сержантський, офіцерський склад)

від 25000 до 125000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

DevOps engineer, військовослужбовець

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

--- ---