Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…
Протягом минулої доби на фронті відбулося 71 бойове зіткнення. Загалом ворог завдав 1 ракетного та 50 авіаційних ударів, здійснив 112 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗС України на своїй Facebook-сторінці.
У зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Куп’янському напрямку ворог здійснив 4 безуспішні атаки в районі населеного пункту Табаївка Харківської області.
На Лиманському напрямку наші воїни відбили 8 атак противника в районах населених пунктів Терни та Ямполівка Донецької області.
На Бахмутському напрямку сили оборони відбили 15 атак противника в районах населених пунктів Богданівка, Іванівське, Кліщіївка та Андріївка.
У зоні відповідальності ОСУВ «Таврія» на Авдіївському напрямку наші захисники відбили 14 атак ворога в районах населених пунктів Бердичі, Орлівка, Тоненьке та Невельське Донецької області.
На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Красногорівки, Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки, де ворог 25 разів намагався прорвати оборону наших військ.
На Оріхівському напрямку ворог провів 4 безуспішних атаки в районі населеного пункту Роботине та західніше Новопрокопівки Запорізької області.
У зоні відповідальності ОСУВ «Одеса» на Херсонському напрямку Сили оборони надалі продовжують утримання позицій. Противник здійснив безуспішну спробу штурму в районі населеного пункту Кринки Херсонської області.
У зоні відповідальності ОСУВ «Північ» на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.
На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в бєлгородській області.
@armyinformcomua
Внаслідок ворожого влучання по житловій п’ятиповерхівці у центрі Харкова 15 людей було поранено. Є інформація, що під завалами ще перебувають люди.
Бійці 55-ї артилерійської бригади «Запорізька Січ» прицільними ударами знищили ворожу колону, яка збиралася штурмувати Покровськ на баггі.
За 2025 рік сапери Державної спеціальної служби транспорту перевірили та очистили від вибухонебезпечних предметів територію площею 45 259,48 га.
За доказовою базою контррозвідки та слідчих Служби безпеки довічне позбавлення волі з конфіскацією майна отримав колаборант Олександр Кобець — ексочільник окупаційної адміністрації Херсона.
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони генерал-лейтенант Кирило Буданов прийняв пропозицію Президента України Володимира Зеленського очолити Офіс Глави держави.
Оператори батальйону безпілотних систем Antares 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Нацгвардії відбили потужний механізований штурм ворога.
Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення
від 30000 до 130000 грн
Київ
21 окремий батальйон спеціального призначення
Охоронник, 22 окрема бригада з охорони дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав в Україні “Київська Русь” Національної гвардії України
від 20100 до 26000 грн
Київ
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2260 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…