ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За посередництва Катару вдалося повернути ще 11 українських дітей з ТОТ та росії

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Лютого 2024, 18:00

Україні вдалося повернути додому з тимчасово окупованих територій та росії ще 11 дітей.

Про це повідомляє Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

Зазначається, що українців вдалося повернути за посередництва Держави Катар, підтримки ЮНІСЕФ, а також сприяння у роботі Державної прикордонної служби.

«Це повернення, як і всі інші, відбулося у межах реалізації затвердженого плану дій Президента України Bring Kids Back UA. Напрацюванням шляху повернення та всім процесом займався Офіс Омбудсмана спільно з іншими органами державної влади», — йдеться у повідомленні.

В Україну повернулися шість дівчаток, серед яких дві рідні дворічні сестрички-двійнята, та п’ять хлопчиків. Найменшій повернутій дитині — 2 роки, найстаршій — 16 років.

Двох діток зустрічали з каретою швидкої, оскільки одна дитинка зовсім не може пересуватися.

Спільно з української командою дітей зустрічав Посол Катару в Україні Гаді Аль-Гаджрі.

«На жаль, доля дітей трагічна — вони вимушені були пережити окупацію рідних міст, бомбардування та поранення, смерть рідних. Деяких рф примусово паспортизувала та навіть знайшла їм «опікунів»», — повідомив Дмитро Лубінець.

Як повідомляла АрміяInform, омбудсман планує залучити нові країни задля повернення українських дітей додому.

Читайте нас в Telegram
Карма в дії: черговий кат із Суходольська отримав підозру за знущання над полоненими
Карма в дії: черговий кат із Суходольська отримав підозру за знущання над полоненими

Головне слідче управління СБУ 30 березня повідомило про підозру за ст. 438 КК України начальнику колонії на окупованій території, де знущалися над полоненими.

«Треба ще трохи попрацювати»: двоє братів повернулись з СЗЧ, дізнавшись про нове командування
«Треба ще трохи попрацювати»: двоє братів повернулись з СЗЧ, дізнавшись про нове командування

Брати з позивними «Псих» і «Мрамор» через конфлікт з командуванням пішли в СЗЧ, але дізнавшись, що у їхнього батальйону новий командир, повернулись назад.

Виходили 10 днів: «Кучерявий» та «Сєдой» 150 днів поспіль стежили за ворогом, знаходячись в оточенні
Виходили 10 днів: «Кучерявий» та «Сєдой» 150 днів поспіль стежили за ворогом, знаходячись в оточенні

Українські захисники «Кучерявий» та «Сєдой» провели 150 днів на позиції в оточенні російських окупантів на Краматорському напрямку, відстежуючи переміщення воро

«Автомат відкинув і гукнув ваших хлопців»: переляканий окупант сам здався Буковинським десантникам
«Автомат відкинув і гукнув ваших хлопців»: переляканий окупант сам здався Буковинським десантникам

На Олександрівському напрямку ворожий штурмовик вирішив добровільно скласти зброю, щоб не помирати за кремлівський режим.

Швидке відновлення та захист логістики: ремонт прифронтових доріг забезпечуватиме ДССТ
Швидке відновлення та захист логістики: ремонт прифронтових доріг забезпечуватиме ДССТ

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка пришвидшує відновлення і захист автомобільних доріг державного значення для військової та медичної логістики.

Перший раз отримав «Нептуна»: у ВМС ЗСУ розповіли про ураження російських кораблів у Новоросійську
Перший раз отримав «Нептуна»: у ВМС ЗСУ розповіли про ураження російських кораблів у Новоросійську

У Новоросійську уражено ворожі військові кораблі. Один з них це флагман російського Чорноморського флоту.

ВАКАНСІЇ
Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Психолог

від 20000 до 50000 грн

Суми

Військова частина 2240 НГУ

Стрілок, військовослужбовець

від 21000 до 22000 грн

Київ, Київська область

Майстер експлуатації та ремонту бронетанкової техніки

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Начальник служби охорони державної таємниці

від 25000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Такелажник, військовослужбовець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

--- ---