ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський зустрівся з делегацією Сенату США: обговорили першочергові оборонні потреби України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Лютого 2024, 18:40

На полях Мюнхенської конференції з питань безпеки Президент України Володимир Зеленський зустрівся з делегацією Сенату США, до складу якої увійшли сенатори від Демократичної та Республіканської партій.

Про це інформує Офіс Президента України.

Володимир Зеленський говорив з сенаторами про першочергові оборонні потреби України, зокрема в додаткових артилерійських системах і снарядах, далекобійній зброї, засобах радіоелектронної боротьби, посиленні протиповітряної оборони.

Також глава держави розповів про кроки, які здійснила Україна задля протидії спробам росії підірвати вільне судноплавство та безперешкодний експорт продовольства Чорним морем.Він відзначив важливість нещодавнього рішення Сенату про підтримку законопроєкту, який передбачає виділення 60 млрд дол. для допомоги Україні.

«Президент подякував за ініціативи, які обмежують ресурси держави-агресора рф для ведення війни проти України, та за кроки Сполучених Штатів зі створення законодавчого механізму конфіскації заморожених російських суверенних активів для відбудови нашої країни», — йдеться в повідомленні.

Володимир Зеленський зазначив, що Україна розраховує на подальше лідерство США в захисті свободи й підтримці демократії у Європі та всьому світі.

Як повідомляла АрміяInform, віцепрезидентка США запевнила у подальшій підтримці України.

Читайте нас в Telegram
«Дякую нашим воїнам за влучність» — Президент про удари по нафтовій інфраструктурі рф

Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.

«Князь Вєщій Олєг» приземлився: пілоти Signum знищили 9 розвідувальних дронів рф
«Князь Вєщій Олєг» приземлився: пілоти Signum знищили 9 розвідувальних дронів рф

Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.

Ставили на коліна та полювали на цивільних — встановлено нові факти воєнних злочинів росіян у Бучі
Ставили на коліна та полювали на цивільних — встановлено нові факти воєнних злочинів росіян у Бучі

Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.

Від пікапів до багі: у МОУ спрощують закупівлю певних видів транспорту для ЗСУ
Від пікапів до багі: у МОУ спрощують закупівлю певних видів транспорту для ЗСУ

Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.

Пропонував прикордоннику хабар за виїзд до Європи: на Закарпатті затримали чоловіка
Пропонував прикордоннику хабар за виїзд до Європи: на Закарпатті затримали чоловіка

На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.

У ЗСУ запровадили нову відзнаку для фахівців радіоелектронної боротьби
У ЗСУ запровадили нову відзнаку для фахівців радіоелектронної боротьби

Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.

ВАКАНСІЇ
Провідний бухгалтер

від 22000 до 52000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада

Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

Начальник лазні

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Зв’язківець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Старший оператор БПЛА, розвідник (мікро, міні, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

--- ---