ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ЄС і НАТО мають подвоїти підтримку України: звіт Мюнхенської безпекової конференції

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Лютого 2024, 15:51

Мюнхенська безпекова конференція представила свою щорічну доповідь про ситуацію у світі, де окремий розділ присвячений Україні та наслідкам російського вторгнення.

Про це повідомляє АрміяInfrom.

У звіті наголошується, що члени Європейського Союзу та НАТО насамперед повинні подвоїти свою фінансову і військову підтримку України, «тому що перемога Росії була б катастрофічною не лише для України».

Автори переконані, що побудована на воєнних засадах економіка росії швидко переозброїться і шукатиме наступну жертву.

«Ніхто в Європі не буде захищений від російської агресії та гібридної війни в час, коли зростають сумніви щодо майбутнього безпекової парасольки США», — йдеться у звіті.

Також наголошується, що перемога росії також створила б небезпечний прецедент для конфліктів за межами Європи, показавши, що непорушність кордонів більше не існує.

У звіті міститься заклик до керівників, які ухвалюють рішення в Європі та США, боротися із «втомою від України» та допомогти Києву перемогти і зменшити так звану «сіру зону».

«Це означає активну підтримку країн на шляху до членства в ЄС і НАТО та встановлення більш амбітних цілей на цьому шляху», — пояснюють автори.

На їхню думку, ЄС має конкретизувати поняття поетапного вступу і винагороджувати прогрес у реформах поступовим доступом до своїх інституцій та політик.

Цей процес має включати регулярні запрошення країн-кандидатів на вступ як гостей на засідання Європейської Ради та Ради ЄС.

Крім того, країни-члени НАТО повинні, за необхідності, надавати двосторонні гарантії безпеки на проміжному етапі до моменту вступу.

«Жорстока війна росії проти України не залишає сумнівів в імперських планах путіна щодо Східної Європи. Заперечення путіним української державності свідчить про те, що для нього суверенна Україна не може співіснувати з росією. Незважаючи на нездатність росії досягти суттєвого військового прогресу, путін не демонструє жодних ознак бажання вести переговори», — резюмують автори звіту.

Мюнхенська безпекова конференція відбудеться 16–18 лютого.

Читайте нас в Telegram
Активував «Старлінк» для ворога за $200: мешканець Київщини отримав підозру в державній зраді

На Київщині затримали місцевого мешканця, який на замовлення російських спецслужб реєстрував для ворога супутникові термінали Starlink.

Завербована рф мешканка Чернівців намагалася підірвати в Одесі вантажівку з цінним обладнанням
Завербована рф мешканка Чернівців намагалася підірвати в Одесі вантажівку з цінним обладнанням

В Одесі затримали агентку рф, яка намагалася підірвати вантажівку з цінним обладнанням для одного із місцевих обʼєктів теплопостачання.

«Шлють на убій»: на Оріхівському напрямку окупанти намагаються проникнути в тил
«Шлють на убій»: на Оріхівському напрямку окупанти намагаються проникнути в тил

На Оріхівському напрямку росіяни невдало намагаються зайти в тил українських підрозділів і відрізати логістику.

Бліцкриг провалився: на Запоріжжі знищено колону ворожих «камікадзе» на мотоциклах
Бліцкриг провалився: на Запоріжжі знищено колону ворожих «камікадзе» на мотоциклах

Російське військове командування продовжує відправляти своїх мотоциклістів у самовбивчі атаки на позиції Сил оборони прямо через так звану кілзону.

«Ворог спробував використати військову хитрість»: на Костянтинівському напрямку відбили механізований штурм
«Ворог спробував використати військову хитрість»: на Костянтинівському напрямку відбили механізований штурм

Вдатися до обманного маневру з одночасним застосуванням бронетехніки та піхоти з різних напрямків спробували росіяни під час штурму Костянтинівки.

У Нікополі ворожий дрон атакував автівку, є постраждалі
У Нікополі ворожий дрон атакував автівку, є постраждалі

На Дніпровщині російський FPV-дрон вдарив по легковому автомобілю у Нікополі, внаслідок чого троє людей постраждали.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер

Чернівці

Державна прикордонна служба України

Водій-санітар до 79 ОДШБр

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

79-та окрема десантно-штурмова бригада

Навідник ЗУ 23-2

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Планшетист, військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 50000 грн

Рівне

Військова частина А3395

Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

--- ---