ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Заступник Міністра оборони розповів про реформу відомства на зустрічі з головою Представництва НАТО

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Лютого 2024, 11:36

Заступник Міністра оборони України Станіслав Гайдер провів у Києві зустріч з головою Представництва НАТО в Україні Карен МакТір.

Про це повідомляє сайт Міноборони.

Станіслав Гайдер подякував за допомогу, яку Альянс та країни-члени надають Україні для боротьби проти російської агресії.

«Зараз на фронті Україна фактично захищає не тільки себе, а й усі демократичні країни регіону», — сказав заступник Міністра оборони.

Він зазначив, що повноправне членство в Альянсі є метою України, оскільки НАТО є найнадійнішою гарантією безпеки у майбутньому.

«Міністерство оборони демонструє прогрес у проведенні реформ, зокрема ми активно виконуємо адаптовану Річну національну програму», — сказав Станіслав Гайдер.

Заступник Міністра зазначив, що одним із ключових напрямків розвитку Міністерства є побудова сильної та прозорої інституції як координатора сил оборони.

«Інституційна реформа є кроком до членства України в НАТО», — сказав Станіслав Гайдер.

Він додав, що Міністерство також удосконалює процес отримання міжнародної військової допомоги зі стратегічною метою — стати надійним партнером для наших іноземних союзників.

Як повідомляла АрміяInform, голова Представництва НАТО в Україні Карен МакТір вважає, що зараз Україна є набагато ближчою до  Альянсу, ніж будь-коли.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна та Хорватія посилюють спільні оборонні спроможності

Україна та Хорватія посилюють спільні оборонні спроможності

Міністр оборони України Денис Шмигаль разом з Віцепрем'єр-міністром — Міністром оборони Хорватії Іваном Анушичем Лист про наміри щодо поглиблення оборонно-промислової співпраці.

Президент наказав розширити географію далекобійних ударів по рф

Президент наказав розширити географію далекобійних ударів по рф

У понеділок, 27 жовтня, Президент України Володимир Зеленський провів Ставку Верховного Головнокомандувача.

«Стиснути з двох боків, замкнути коло»: у Покровську тривають стрілецькі бої з «інфільтраторами»

«Стиснути з двох боків, замкнути коло»: у Покровську тривають стрілецькі бої з «інфільтраторами»

На Покровському напрямку окупанти малими групами «просочилися» в саме місто. Тепер вони ховаються по підвалам, і чекають підтримки основних сил.

«Червона Калина» спростувала фейк про нібито захоплення окупантами Родинського

«Червона Калина» спростувала фейк про нібито захоплення окупантами Родинського

У Силах оборони спростували фейк кремлівської пропаганди про нібито захоплення зс рф населеного пункту Родинське на Покровському напрямку.

«Посадки вже не такі густі, тому ми їх бачимо»: окупанти гинуть на підступах до Костянтинівки

«Посадки вже не такі густі, тому ми їх бачимо»: окупанти гинуть на підступах до Костянтинівки

Бійці 225-го окремого штурмового полку ЗСУ нищать російських загарбників ще на підступах до Костянтинівки на Краматорському напрямку.

Пережив пряме влучання FPV та три роки розлуки: воїн «Киця» вперше зустрівся із сином, який вирвався з окупації

Пережив пряме влучання FPV та три роки розлуки: воїн «Киця» вперше зустрівся із сином, який вирвався з окупації

Боєць бригади «Рубіж» із позивним «Киця», водій 4-го батальйону оперативного призначення «Сила Свободи», не лише вижив після прямого влучання ворожого FPV-дрона у свою машину, а й дочекався найбільшої нагороди — першої за три роки зустрічі із сином, який зміг вирватися з окупації.

ВАКАНСІЇ

Стрілець відділення морської піхоти

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Зв’язківець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Сапер (військова служба за контрактом)

від 25000 до 50000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Водій (військовослужбовець)

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 обр СВ ЗСУ

Офіцер відділення, військовослужбовець

від 40000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина ЗСУ

Психолог

від 20000 до 50000 грн

Суми

Військова частина 2240 НГУ

--- ---