Від самого початку широкомасштабного вторгнення «Яструби» ефективно й ефектно б’ють окупантів на сході та півдні України, застосовуючи широкий спектр безпілотних літальних апаратів — від…
Володимир Зеленський провів зустріч із двопартійною делегацією Палати представників Конгресу США на чолі з головою Постійного комітету Палати представників з питань розвідки Майком Тернером, а також конгресменами Джейсоном Кроу, Джеймсом Гіллом, Заком Нанном та Ебігейл Спенбергер у межах їхнього візиту в Україну.
Про це йдеться на сайті Президента України, передає АрміяInform.
Глава держави наголосив на важливості візиту конгресменів до України в час, коли росія продовжує терор проти мирних міст і цивільної інфраструктури, завдаючи масованих ударів ракетами та іранськими дронами.
«Цей візит свідчить про потужну двопалатну та двопартійну підтримку України, підтверджує, що Сполучені Штати є стратегічним партнером, який допомагає нам ефективно протистояти агресору. Ваш приїзд важливий для підняття бойового духу нашого народу, особливо для тих героїв, які сьогодні б’ються на передовій», – зазначив Володимир Зеленський.
Президент України висловив вдячність Конгресу, обом партіям – Демократичній та Республіканській, Президенту США та американському народу за надання Україні оборонної, фінансової та гуманітарної допомоги. Володимир Зеленський окремо відзначив вагому лідерську роль Конгресу в підтримці України з перших днів широкомасштабного вторгнення. Було наголошено на критичній важливості ухвалення Конгресом пакета допомоги Україні.
«Ми не можемо зупинятися в нашій боротьбі з агресором. Щоб ця боротьба була ефективною, нам потрібна підтримка союзників, насамперед Сполучених Штатів. Переконаний, що рішення про виділення необхідної допомоги Україні буде обов’язково ухвалене Конгресом. Це зміцнить нашу економіку та Збройні Сили», – заявив Глава держави.
Під час зустрічі Володимир Зеленський докладно поінформував конгресменів про ситуацію на передовій та першочергові потреби Сил оборони України. При цьому він закликав і далі нарощувати військову допомогу задля досягнення стратегічних цілей на фронті.
Президент України також зазначив, що пріоритетом залишається отримання додаткових систем ППО для ефективного захисту цивільного населення та об’єктів критичної інфраструктури. Важливим є й розвиток двосторонньої співпраці щодо локалізації спільного виробництва в Україні сучасних дронів та засобів радіоелектронної боротьби.
Відбувся змістовний обмін думками стосовно подальшого посилення санкційного тиску на країну-агресора, а також формування Конгресом правової рамки для використання заморожених російських активів для відбудови України.
Раніше АрміяInform повідомляла, що Міністр оборони та Головнокомандувач ЗСУ зустрілися з генінспектором Бундесверу.
@armyinformcomua
Екіпаж бронетехніки десантно-штурмової роти 1-го батальйону 35-ї окремої бригади морської піхоти здійснив зухвалу операцію — під димовою завісою та кулеметним прикриттям зайшов у тил ворога й евакуював дев’ятьох українських піхотинців, які опинилися в оточенні.
Шведська бойова машина піхоти CV90, яку експерти вважають однією з найкращих у світі, допомагає воїнам 21-ї окремої механізованої бригади знищувати противника на найгарячіших напрямках.
На Донеччині рятувальники ліквідували наслідки російських обстрілів у Миколаївці та Дружківці. Під час роботи надзвичайники врятували чоловіка, який опинився заблокованим у своїй квартирі після удару по п’ятиповерхівці.
Агенція оборонних закупівель Міноборони України уклала контракти з виробниками наземних роботизованих комплексів (НРК) для забезпечення Сил оборони в межах програми «Армія Дронів Бонус».
Українські спецпризначенці відзвітували про ліквідацію на Запоріжжі сина російського генерал-лейтенанта Аркадія Марзоєва.
Українські захисники вполювали на Покровському напрямку ворожого штурмовика, якому після поранення конче закортіло зіграти на російському національному інструменті.
від 22000 до 122000 грн
Яворів
Яворівський РТЦК та СП
від 20100 до 120000 грн
Суми, Сумська область
Від самого початку широкомасштабного вторгнення «Яструби» ефективно й ефектно б’ють окупантів на сході та півдні України, застосовуючи широкий спектр безпілотних літальних апаратів — від…