Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
	Верховна Рада України затвердила Указ Президента (№10456) про продовження дії воєнного стану.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
Рішення підтримали 335 народних депутатів. Жодного голосу “проти” не було.
Дію воєнного стану продовжено на 90 днів, тобто до 13 травня 2024 року. Ярослав Железняк зазначив, що це було вже десяте голосування Ради за воєнний стан.
Також Рада затвердила Указ Президента (№10457) про продовження мобілізації. Рішення підтримали 323 народні депутати. Термін дії Указу так само до 13 травня 2024 року.
Президент Володимир Зеленський 6 лютого вніс до парламенту законопроєкти щодо продовження терміну дії воєнного стану в Україні та загальної мобілізації.
@armyinformcomua 
   
   
 
    Як триває бойова робота артилеристів української САУ М109 А3 норвезького походження під Костянтинівкою?
   
   
 
    Міністерство оборони, за дорученням Президента України Володимира Зеленського, розпочало підготовку нових типів контрактів для військовослужбовців та відповідні зміни до законодавства.
   
   
 
    У Харкові судитимуть лікарку, яка допомагала чоловікам оформлювати фіктивну інвалідність і виїжджати за кордон
   
   
 
    За процесуального керівництва Офісу Генпрокурора до України екстрадовано організатора злочинної схеми, який разом зі спільниками ошукував волонтерів та військовослужбовців під виглядом продажу товарів для потреб оборони.
   
   
 
    Сапер 95-ї бригади Євгеній разом з побратимом витягнули пораненого українського бійця під шквальним обстрілом. Снаряд упав просто між ними — і не вибухнув.
   
   
 
    На Печерську двоє чоловіків скоїли розбійний напад на військового, який приїхав у Київ на лікування – нападники вже під вартою.
                    
                    від 23000 до 123000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
                    
                    від 50000 до 120000 грн
Вся Україна
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
                    
                    від 20000 до 100000 грн
Дніпро
Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід в/ч А4806
                    
                    від 20100 до 120000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….