ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент США закликав Конгрес ухвалити законопроєкт про підтримку України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Лютого 2024, 21:04

Президент Сполучених Штатів Джо Байден звернувся до Конгресу із закликом прийняти Закон про додаткові асигнування на надзвичайні ситуації у сфері національної безпеки.

Про це він сказав у спеціальному зверненні у вівторок, повідомляє АрміяInform.

Ухвалення цього закону також надасть екстрене фінансування для України, яке наразі заблоковане.

«Ця країна страждає від жорстокого вторгнення. Кожен місяць затримок означає, що в них менше артилерії, менше можливостей захиститися. Цього хоче путін», — сказав Джо Байден.

За його словами, підтримка цього законопроєкту — це протидія путіну і блокування документу допоможе російському президенту.

«Українці хоробро борються… Ми не можемо відвернутися. Якщо не зупинити апетити путіна в Україні, він не зупиниться. І витрати для США та партнерів зростуть», — додав президент США.

Представлений в неділю в Сенаті двопартійний законопроєкт передбачає 60 мільярдів доларів для України, 14 мільярдів на безпекову допомогу Ізраїлю та 10 мільярдів на гуманітарну допомогу цивільним особам у зонах конфлікту, таких як Україна, Сектор Гази та Західний берег річки Йордан, повідомляє «Голос Америки».

Ще 2,4 мільярда доларів підуть на фінансування військових зусиль США для протидії нападам у Червоному морі, тоді як 4,8 мільярда доларів підуть на підтримку партнерів, які зіткнулися з китайською агресією в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Спікер Палати представників Республіканської партії Майк Джонсон оголосив у суботу, що Палата представників відхилить двопартійний законопроєкт Сенату про безпеку кордонів та натомість цього тижня проголосує за законопроєкт, який передбачає надання допомоги лише Ізраїлю.

В Адміністрації Білого дому заявили в понеділок, що президент Джо Байден накладе вето на підтриманий республіканцями Палати представників окремий законопроект, який передбачає надання допомоги Ізраїлю.

Білий дім наполягає на прийнятті пакетного закону, який об’єднує фінансування для України, Ізраїлю та інших союзників, як також виділення додаткових коштів для безпеки кордонів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Прорвалися, висадили десант, згоріли: під Гуляйполем знищили російську штурмову групу
Прорвалися, висадили десант, згоріли: під Гуляйполем знищили російську штурмову групу

Бійці 225-го штурмового полку уразили окупантів, які намагалися атакувати на бронемашині.

Допитував, а потім зґвалтував: до суду передали справу російського офіцера і його поплічників
Допитував, а потім зґвалтував: до суду передали справу російського офіцера і його поплічників

Судитимуть російського військового та двох колаборантів, які катували й зґвалтували цивільну жінку під час окупації Мелітопольщини.

Кидають у атаку кухарів та ремонтників: на Слов’янському напрямку у росіян закінчилися штурмовики
Кидають у атаку кухарів та ремонтників: на Слов’янському напрямку у росіян закінчилися штурмовики

Ворог вичерпав ресурс живої сили, про це свідчить залучення підрозділів забезпечення до штурмових та інфільтраційних дій.

Російським командирам не вдається змусити йти піхоту на самогубні штурми — перехоплення ГУР
Російським командирам не вдається змусити йти піхоту на самогубні штурми — перехоплення ГУР

В одному з радіоперехоплень воєнної розвідки — чергові свідчення морального занепаду російських військ.

Погодився ліквідувати командирів ЗСУ: на Сумщині засудили зрадника
Погодився ліквідувати командирів ЗСУ: на Сумщині засудили зрадника

45-річного жителя міста Середина-Буда Шосткинського району визнано винним у вчиненні державної зради та готуванні диверсії.

Між нами було десь пів метра: оператор ССО «Сарат» про бій на Запоріжжі
Між нами було десь пів метра: оператор ССО «Сарат» про бій на Запоріжжі

Оператор 73-го центру ССО знищив ворога практично впритул. Історія про те, як пістолет рятує життя на війні.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 53000 до 120000 грн

Миргород

148 батальйон 116 ОБр Сил ТрО

Сапер

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Майстер, технік з ремонту та обслуговування військових БПЛА

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Електромонтажник БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Кухар в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Суми

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

--- ---