Правоохоронці встановили особу громадянина та притягли його до відповідальності, а суд призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на п`ять років з конфіскацією особистого «Iphone 8»,…
Про це кореспонденту АрміяInform повідомили в Головному управлінні протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки Міністерства оборони України.
«Разом із представниками оборонного відомства Литовської Республіки ми започаткували ініціативу з формування міжнародної Коаліції з розмінування деокупованих територій України. До складу Коаліції оголосили готовність увійти понад 20 країн Європи, Північної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону», — розповіли у відомстві.
І додали, що Коаліція формується з метою залучення допомоги країн-учасниць у підготовці та оснащенні 10 батальйонів розмінування Міністерства оборони України.
У Головному управлінні протимінної діяльності зазначили, що у 2023 році в Україні підрозділи розмінування МО України застосовували отримані від країн-партнерів машини механізованого розмінування, як-от: GCS-200, BOZENA-4 та BOZENA-5.
Окрім цього, нашій країні передано спеціальне обладнання для виконання заходів з розмінування, зокрема передали костюми сапера захисні, міношукачі, комплекти БПЛА з пошуковим обладнанням.
У відомстві зазначили, що Головне управління протимінної діяльності також започаткувало проєкт «Гуманітарна підтримка України зі знищення звичайного озброєння (CWDSU)».
Цей проєкт стосується надання матеріально-технічної допомоги для забезпечення підрозділів розмінування та операторів протимінної діяльності. Виконавцем проєкту є компанія Tetra Tech, яка діє від імені Державного департаменту США.
Бенефіціарами проєкту є Міністерство оборони України та Міністерство внутрішніх справ України.
У межах проєкту створено тимчасовий тренувальний центр в одному із західних регіонів країни, де готують спеціалістів з гуманітарного розмінування.
@armyinformcomua
Представники Спільного центру НАТО-Україна з аналізу, підготовки та освіти (JATEC) взяли участь у військово-стратегічній грі Red Hyena 45, яка допомогла напрацювати елементи довгострокової політики НАТО щодо росії.
За минулу добу Краматорськ зазнав 10 ворожих обстрілів. Під ударом була цивільна інфраструктура.
У 30-й окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького спростували інформацію про підрив дамби в районі села Привілля на Донеччині з метою стримування просування ворога.
Вночі 8 грудня російські війська знову завдали ударів безпілотниками по місту Фастів у Київській області.
росія запровадила нову практику повітряної війни, використовуючи ударні дрони «Шахед» для полювання на українську авіацію.
Ситуація на Сіверському напрямку залишається стабільно напруженою. Ворог старається рухатись малими групами, накопичувати свої сили і атакувати. Сили оборони, своєю чергою, намагаються їх виявляти та знищувати ще на підході до лінії бойового зіткнення.
від 20000 до 50000 грн
Дніпро
233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО
від 21000 до 125000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
від 23000 до 120000 грн
Вся Україна
503 ОБМП
Правоохоронці встановили особу громадянина та притягли його до відповідальності, а суд призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на п`ять років з конфіскацією особистого «Iphone 8»,…