Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Влада рф продовжує звинувачувати у падінні літака Іл-76 Україну, але не досі не надала одних доказів і не показала тіла людей, які нібито загинули на борту.
Про це в ефірі телемарафону заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.
Він констатував, жодна сторона не відповісти до кінця на питання про те, що там сталося.
«Позиція росії зрозуміла, у всьому звинувачувати Україну, при тому, що є багато незрозумілих для такої позиції факторів. Перш за все те, що вони не показали поля, усіяні трупами і рештками, як мали це показати, щоб максимально звинуватити Україну. Але навіть цього немає», — сказав Кирило Буданов.
Керівник ГУР додав, що ситуація залишається незрозумілою.
«Якщо це сталося, як стверджує РФ, то чому росія приховувала кілька днів і станом на зараз приховує і надалі трупи? Вона ж мала показати це на весь світ: Дивіться, українці — вбивці! Ну немає трупів, нічого немає», — заявив він.
Як повідомляла АрміяInform, український Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими підтвердив, що росія надала список 65 полонених, яких мали обміняти в день падіння Іл-76.
АрміяInform вирішила розпитати українського експерта про маніпуляції, до яких вдалися росіяни у цій ситуації, та про те, чим саме і ким міг бути уражений російський військовий літак.
На 13 років ув’язнення отримав колаборант, який працював на ворога у лавах окупаційного «мвс рф» на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Пілоти 66-ї механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго зафіксували повний розгром російської штурмової групи.
Оператори 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» зробили підбірку найцікавіших екземплярів з числа знищених окупантів.
До суду скеровано обвинувальний акт щодо жінки, яку обвинувачують у замаху на вбивство громадського діяча та волонтера Сергія Стерненка.
Військовослужбовець 157-ї механізованої бригади з позивним «Циган» заходив на позицію на місяць, а провів вп’ятеро довше.
Піхотинці 225-го штурмового полку влаштували засідку та буквально «збрили» зі стрілецької зброї пару дуже фотогенічних окупантів біля сільського нужника.
Водій-військовослужбовець
від 20100 до 120000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Машиніст екскаватора, військовослужбовець (інженерна спеціальність)
від 21000 до 121000 грн
Львів
125 обр СВ ЗСУ
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….