ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Польський уряд призначить уповноваженого з відбудови України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Січня 2024, 15:24

Польща планує взяти участь у відбудові України і польський уряд призначить уповноваженого, який відповідатиме за це питання.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск під час зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

Також Володимир Зеленський запросив польський бізнес узяти участь у відновленні України після бойових дій.

«Маємо повне взаєморозуміння з паном прем’єр-міністром щодо такої співпраці й підтримки українського та польського бізнесів. Будемо разом вільними — Україна та Польща», — сказав глава держави.

Дональд Туск, зі свого боку, зауважив, що в Польщі всі політичні сили розділяють переконання, що Україну потрібно підтримати всіма доступними засобами в боротьбі з російською агресією.

Як повідомляла АрміяInform, Польща передає Україні новий оборонний пакет. Також Польща приєдналася до декларації G7 щодо гарантій безпеки для України.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Небагато запасів зброї та їжі, зате прапор у кожного» — на Новопавлівському напрямку нищать одноразових прапороносців

«Небагато запасів зброї та їжі, зате прапор у кожного» — на Новопавлівському напрямку нищать одноразових прапороносців

На Новопавлівському напрямку з літа тривають безперервні бої. Головна задача російських штурмовиків — «просочитися» крізь бойові порядки Сил оборони і — встановити прапор.

«Данська модель» в дії: Україна та Данія планують спільне виробництво зброї

«Данська модель» в дії: Україна та Данія планують спільне виробництво зброї

Міністр оборони України Денис Шмигаль та Міністр промисловості Данії Мортен Бьодсков обговорили реалізацію підписаного напередодні Меморандуму, який передбачає створення спільних оборонних виробництв на території Данії та запуск демонстраційного хабу для українських безпекових рішень.

82 вильоти, 7 збитих цілей і жодної помилки: як пілот «Masked» тримає небо України

82 вильоти, 7 збитих цілей і жодної помилки: як пілот «Masked» тримає небо України

Військовий льотчик бригади тактичної авіації на псевдо «Masked», на рахунку якого 82 бойові вильоти, сім знищених повітряних цілей та 15 уражених наземних об’єктів, розповів про свою бойову рутину, найпам’ятнішу операцію та мотивацію, що тримає його в небі.

Коли досвід перемагає технології: «Ігла» знищила новітню російську ракету

Коли досвід перемагає технології: «Ігла» знищила новітню російську ракету

Військовослужбовці повітряного командування «Захід» продемонстрували злагодженість і високу майстерність, 5 жовтня знищивши ворожу крилату ракету Х-101 за допомогою переносного зенітно-ракетного комплексу «Ігла».

Метр лівіше, метр правіше — і ніхто не тікає: артилеристи показали філігранну роботу по ворогу

Метр лівіше, метр правіше — і ніхто не тікає: артилеристи показали філігранну роботу по ворогу

Артилеристи 28-ї окремої механізованої бригади оприлюднили кадри знищення російської піхоти.

Небо доставило життя: історія унікального порятунку воїна на передовій

Небо доставило життя: історія унікального порятунку воїна на передовій

Бойовий медик Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» здійснив унікальну рятувальну операцію, провівши переливання донорської крові просто на лінії фронту.

ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кременчук

Старобільський РТЦК та СП

Водій мінометного розрахунку

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Водій БТР

від 50000 до 120000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

--- ---