ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Оператори ССО ліквідували групу окупантів на підступах до Авдіївки

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Січня 2024, 11:22

На Авдіївському напрямку снайпери окремого полку Сил спецоперацій знищили ворожу розвідувальну групу, яка висунулася вночі для штурму позицій Сил оборони України.

Про це повідомляє Командування Сил спеціальних операцій ЗСУ на Telegram-каналі.

«Під час ведення спостереження у своїй зоні відповідальності ми помітили групу противника у складі семи військовослужбовців, що рухалася посадкою, — розповіли оператори ССО. — По ворогу було відкрито вогонь з міномета. Внаслідок вогневого ураження групу повністю знищено».

У Командуванні додають, що підступи до Авдіївки сьогодні — це понівечена вирвами земля, всіяна трупами противника, та щоденні спроби окупаційних військ оточити місто.

Раніше ССО показали знищення російського ЗРК «Оса» ударом HIMARS.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Курському напрямку дронарі вдарили по складу боєприпасів і транспорту росіян

На Курському напрямку дронарі вдарили по складу боєприпасів і транспорту росіян

На Курському напрямку оператори FPV-дронів підрозділу Aquila бригади «Сталевий кордон» знищили чотири ворожі транспортні засоби, уразили склад боєприпасів, міномет та укриття окупантів.

Планування, вміння та координація: у Родинському ліквідовано опорний пункт ворога

Планування, вміння та координація: у Родинському ліквідовано опорний пункт ворога

Бійці спецпідрозділу «Омега-Захід» провели блискавичний штурм укріпленої будівлі. Вогневе прикриття та підтримку операції забезпечували гвардійці 14-ї бригади «Червона Калина» та бійці батальйону імені Сергія Кульчицького.

«Цербери тримають оборону»: морпіхи відбили російський штурм

«Цербери тримають оборону»: морпіхи відбили російський штурм

Бійці 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного відбили російський штурм.

Клірика УПЦ МП та його спільника обвинувачують в організації незаконного перетину кордону

Клірика УПЦ МП та його спільника обвинувачують в організації незаконного перетину кордону

Прокурори Окружної прокуратури міста Чернівці скерували до суду обвинувальний акт щодо священнослужителя УПЦ (МП) та його спільника. Їх обвинувачують в організації незаконного переправлення чоловіків через державний кордон України.

Агент гру рф, який коригував обстріли аеродромів Сил оборони отримав 15 років тюрми

Агент гру рф, який коригував обстріли аеродромів Сил оборони отримав 15 років тюрми

За доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав ще один агент російської воєнної розвідки, який наводив повітряні атаки рф по Хмельниччині.

Знищили танки й десятки росіян: десантники зірвали масований штурм рф на Покровському напрямку

Знищили танки й десятки росіян: десантники зірвали масований штурм рф на Покровському напрямку

У смузі відповідальності 46 окремої аеромобільної Подільської бригади ДШВ ЗСУ окупанти здійснили спробу масованого штурму з використанням броньованої техніки.

ВАКАНСІЇ
Сапер (розмінування)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Стрілець-санітар

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

робота стрільцем А4267 10 огшбр. висока заробітна плата

від 23000 до 125000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Охоронник у Службу безпеки України

від 43000 до 50000 грн

Київ

Служба безпеки України

Стрілець

від 22000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

--- ---