ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рустем Умєров про безпекову угоду з Британією: Ми не повторимо Будапештський меморандум

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 13 Січня 2024, 18:39

Міністр оборони Рустем Умєров переконаний, що нова безпекова угода між Україною та Великою Британією не повторить долю Будапештського меморандуму 1994 року, який не забезпечив безпеку нашої країни.

Про це глава відомства заявив в ефірі телемарафону, передає АрміяInform.

«Нашій делегації вдалося підписати комплексний документ і основне це те, що угода включатиме всі аспекти майбутньої безпеки України і матиме обов’язковий до виконання характер», — сказав Рустем Умєров.

За словами міністра, документ містить чітко визначені цілі і в ньому йдеться про визволення територій до кордонів 1991 року і застосування Формули миру, запропонованої Президентом України.

Крім того, за словами Рустема Умєрова, кожна сторона угоди має право ініціювати проведення консультацій.

«В цьому плані ми не повторимо Будапештський меморандум», — підкреслив він.

Міністр оборони розповів, що консультації між Україною та Великою Британією відбуватимуться 3-4 рази на тиждень у комбінованому форматі, як онлайн, так і у вигляді візитів делегацій в Україну.

Очільник Міноборони додав, що наразі йде робота щодо аналогічних договорів з країнами G7 і з іншими державами.

«Звісно, кожна країна має свої особливості, але пройдений з Британією шлях дасть можливість ефективніше працювати з нашими партнерами», — додав Рустем Умєров.

Раніше Рустем Умєров розповів, що із пакета оборонної допомоги Великої Британії 2,5 млрд фунтів передбачено на виробництво бойових дронів для України. Зокрема, для розвідувальних, далекобійних та морських дронів.

Нагадаємо, Президент України та Прем’єр-міністр Британії підписали історичну угоду між країнами про співробітництво у сфері безпеки. АрміяInform вибрала найважливіші пункти цього історичного документа.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Раніше був десант чотири людини, тепер — двоє»: на дніпровські острови росіяни продовжують відправляти «робінзонів»

«Раніше був десант чотири людини, тепер — двоє»: на дніпровські острови росіяни продовжують відправляти «робінзонів»

За останні декілька днів побільшало штурмових дій на Херсонському напрямку. Зокрема, ворог активізувався по всій острівній зоні дніпровських островів. За минулу добу там вісім штурмових дій.

Піхота дістатися не може — ворог вирішив «захопити» Предтечине, просто скинувши на нього свій триколор

Піхота дістатися не може — ворог вирішив «захопити» Предтечине, просто скинувши на нього свій триколор

Не маючи змоги дістатися Предтечиного Краматорського району своєю піхотою росіяни вирішили заради пропагандистської картинки скинути туди хоча б свій триколор.

Норвегія вперше перевезла літаком пацієнтів реанімації з України — дітей з опіками на ШВЛ

Норвегія вперше перевезла літаком пацієнтів реанімації з України — дітей з опіками на ШВЛ

Норвегія вперше транспортувала пацієнтів інтенсивної терапії з України на апаратах штучної вентиляції легенів за допомогою літака C-130J Hercules — двох дітей з опіками.

На Донеччині двоє людей загинули через атаки рф

На Донеччині двоє людей загинули через атаки рф

На Донеччині внаслідок російських обстрілів за добу загинуло двоє людей, сім — дістали поранення.

Вогонь по цілях на землі та в повітрі: Міноборони кодифікувало новий український бойовий модуль

Вогонь по цілях на землі та в повітрі: Міноборони кодифікувало новий український бойовий модуль

Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних Cилах України вітчизняний дистанційно керований бойовий модуль «Хижак».

«Можуть бути поодинокі вершники» — поблизу Лиману ворожа техніка «живе» не більше 20 хвилин

«Можуть бути поодинокі вершники» — поблизу Лиману ворожа техніка «живе» не більше 20 хвилин

На Лиманському напрямку інтенсивність боїв не спадає, а навпаки — росте. Додає проблем погода — в зоні відповідальності 60-ї бригади панує неймовірна спека.

ВАКАНСІЇ

Майстер цеху, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Геодезист, топограф, картограф

від 25000 до 75000 грн

Одеса

Військова частина А3674

Номер обслуги, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Командиp гаpмати, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Медик

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

--- ---