ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За стандартами НАТО: парламент прийняв за основу законопроєкт про медзабезпечення ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Січня 2024, 21:56

Верховна Рада 10 січня прийняла у першому читанні за основу проєкт Закону про організацію належного рівня медичного забезпечення Збройних Сил України (№10343).

Про це повідомляє пресслужба парламенту.

Законопроєкт передбачає закріплення повноважень Міністерства оборони України затверджувати для сил безпеки і сил оборони протоколи та стандарти надання домедичної та медичної допомоги на догоспітальному рівні на основі стандартів НАТО та/або стандартів, затверджених окремими державами-членами НАТО.

Документ також передбачає, що Міністерство оборони визначатиме порядок додержання зазначених стандартів та здійснюватиме нагляд за їх додержанням.

Крім того, Міноборони також затверджуватиме за погодженням із Міністерством охорони здоров’я мінімальні вимоги та стандарти якості до спеціалізованих медичних виробів, а також їх перелік, що застосовуються силами безпеки і силами оборони під час ведення бойових дій.

У парламенті запропонували внести зміни до статті 141 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та статті 10 Закону України «Про оборону України», якими передбачається надання Міністерству оборони України вказаних вище повноважень.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Сотня дронів одночасно в повітрі» — на Костянтинівському напрямку ворог концентрується на знищенні логістики
«Сотня дронів одночасно в повітрі» — на Костянтинівському напрямку ворог концентрується на знищенні логістики

На Костянтинівському напрямку триває методична інфільтрація ворожих військ. Набагато інтенсивніша війна — у повітрі.

Вже 2 тисячі українських дітей вдалося повернути з під контролю країни-агресора
Вже 2 тисячі українських дітей вдалося повернути з під контролю країни-агресора

В межах ініціативи Bring Kids Back UA вже 2000 українських дітей повернулося додому з-під контролю Росії.

Наземний робот окупував окупанта, росіяни дякують за полон, поховали русню під туалетом: стрім
Наземний робот окупував окупанта, росіяни дякують за полон, поховали русню під туалетом: стрім

П’ятеро росіян здалися в полон дрону, решту їхнього підрозділу ліквідували.

Із завданням росіяни впорались: «Горець» і «Хірург» переконали ще трьох поплічників
Із завданням росіяни впорались: «Горець» і «Хірург» переконали ще трьох поплічників

Військовослужбовці армії рф здаються полон самі та кличуть поплічників — солдати «Горець» і «Хірург» переконали здатися в полон ще трьох своїх спільників.

«Альфа» СБУ уразила місце дислокації спецпризначенців фсб рф
«Альфа» СБУ уразила місце дислокації спецпризначенців фсб рф

Оператори Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали серію точних ударів по ключових елементах військової інфраструктури у ворожому тилу.

Українська ідентичність: конкурс проєктів 2026 року для громадських організацій
Українська ідентичність: конкурс проєктів 2026 року для громадських організацій

Міністерство молоді та спорту України проводить конкурс з визначення проєктів з утвердження української національної та громадянської ідентичності.

ВАКАНСІЇ
Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Командир взводу радіотехнічного забезпечення

від 24000 до 27 грн

Умань

Військова частина А2614

Навідник артилерії (ЗСУ)

від 20000 до 130000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Навідник

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина А7312

Оператор РЛС / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

--- ---