Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс відреагував на ракетний обстріл України у п’ятницю вранці і заявив, що атаки рф на цивільну інфраструктуру України є воєнним злочином.
Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.
«Знову підлі атаки росії на Україну цього ранку. За повідомленнями, пошкоджено пологовий, житлові будинки, торгові центри та залізничні станції — все у святковий сезон. Атака на цивільну інфраструктуру є воєнним злочином», — йдеться у його дописі.
Раніше на чергову потужну атаку рф відреагувала посол США в Україні Бріджит Брінк. Вона заявила, що Україна потребує фінансування вже зараз, щоб продовжити боротьбу за свободу від такого жаху у 2024 році.
Нагадаємо, сьогодні вночі, 29 грудня, ворог завдав масованого ракетного удару по Україні. Атаковано об’єкти критичної інфраструктури, промислові та військові об’єкти. На жаль, є загиблі та постраждалі. Сили та засоби Повітряних Сил ЗСУ у взаємодії із підрозділами Сил оборони України знищили 27 ударних БПЛА «Shahed-136/131» та 87 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55.
До останнього рятував життя українських захисників.
У ніч на суботу, 4 квітня, російські окупаційні війська атакували Україну 286 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера» та «Італмас».
Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося 157 бойових зіткнень.
Бойові втрати противника протягом минулої доби склали 1 110 військових, три танки та 85 артилерійських систем.
Покровський напрямок залишається найгарячішим на фронті. Саме тут ворог проводить найбільше штурмових дій.
Стрілець, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ
від 20000 до 120000 грн
Петрівське, Запорізька область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….