ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна відреагувала на ракетні випробування КНДР

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Грудня 2023, 10:00
Ілюстративне фото

Україна рішуче засуджує ракетні випробування, проведені напередодні Корейською Народно-Демократичною Республікою і закликає посилити тиск на Пхеньян.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

«Здійснений 18 грудня 2023 року запуск міжконтинентальної балістичної ракети є черговим свідченням систематичного ігнорування північнокорейським режимом відповідних резолюцій Ради Безпеки ООН стосовно ядерної та ракетної програм КНДР», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Україна підтримує зусилля партнерів щодо посилення тиску на Пхеньян задля дотримання міжнародного порядку та припинення дій, що можуть призвести до подальшого загострення безпекової ситуації на Корейському півострові та світі у цілому.

«Рішуча реакція має слідувати і щодо дій тих країн, насамперед російської федерації, які у порушення міжнародних зобов’язань надають сприяння розвитку північнокорейських ядерної та ракетної програм і продовжують заборонену співпрацю з КНДР», — додали у відомстві.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Сталевий кордон» позбавляє окупантів укриттів на Північно-Слобожанському напрямку

«Сталевий кордон» позбавляє окупантів укриттів на Північно-Слобожанському напрямку

Українські воїни не дають російським окупантам закріплюватись на Північно-Слобожанському напрямку, позбавляючи їх будь-яких укриттів.

Вже п’ять країн-членів НАТО приєдналися до відбудови військових реабілітаційних центрів в Україні

Вже п’ять країн-членів НАТО приєдналися до відбудови військових реабілітаційних центрів в Україні

До відбудови та модернізації центрів для реабілітації військовослужбовців Сил оборони приєдналися п’ять країн-членів Північноатлантичного альянсу.

«Знову Дмитро» — боєць Повітряних Сил ЗСУ записав на свій рахунок вже десятий «шахед»

«Знову Дмитро» — боєць Повітряних Сил ЗСУ записав на свій рахунок вже десятий «шахед»

Боєць мобільної вогневої групи зенітної ракетної Одеської бригади на ім’я Дмитро записав на свій рахунок вже десятий ворожий безпілотник.

Повідомлено про підозру терористам із катівні «Ізоляція», які знущалися з мешканки Донеччини

Повідомлено про підозру терористам із катівні «Ізоляція», які знущалися з мешканки Донеччини

Нацполіція у взаємодії з Головним управлінням розвідки Міноборони України встановили особи двох терористів з фейкового «мдб днр», які катували та вчиняли сексуальне насильство щодо мешканки Донеччини.

ССО зірвали наступ на Куп’янськ, «Трійка» провела зачистку на Донеччині, купа мертвої русні: стрім

ССО зірвали наступ на Куп’янськ, «Трійка» провела зачистку на Донеччині, купа мертвої русні: стрім

ССО зірвали просування росіян поблизу Куп’янська. Спершу ударні дрони загнали окупантів у будинок.

DFNC³: перші підсумки Міжнародного форуму оборонних індустрій

DFNC³: перші підсумки Міжнародного форуму оборонних індустрій

У Києві закінчує свою роботу третій Міжнародний форум оборонних індустрій — DFNC³, який вже став щорічним майданчиком, де формуються рішення для зміцнення української оборонної промисловості та побудови арсеналу вільного світу.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Лікар медичного пункту 155 об ТрО

від 24000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

Військовослужбовець за контрактом у ТРО

від 20000 до 100000 грн

Військова частина А7124

Водій, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Болград, Одеська область

Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

--- ---