У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…
Командувач ПС ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук привітав військовослужбовців Повітряних Сил з Днем сержанта та подякував їм за службу, в тому числі тим, хто командує мобільними вогневими групами.
«Щодня і щоночі, під керівництвом досвідчених командирів-сержантів, на бойові позиції висуваються підрозділи мобільних вогневих груп! І саме цієї ночі, 18 листопада, мобільні вогневі групи Сил оборони знищили майже два десятки ворожих ударних БПЛА!» — зазначив Микола Олещук.
Він підкреслив, що цей результат дається нелегко, та опублікував чергове відео роботи однієї з мобільних груп: «Аби вся країна бачила вашу невтомну працю, чула ваші нестримні емоції при кожному збитому „шахедові“», — написав Микола Олещук.
В оприлюдненому Командувачем ПС ЗСУ відео ворожий ударний дрон із ПЗРК знищує майбутній сержант — старший солдат Микола Салабуда — стрілець-зенітник взводу охорони Херсонської зенітної ракетної бригади.
«Це його перший пуск і перше збиття! Микола присвячує свій успіх побратимам, які нині відзначають День сержанта!» — зазначив генерал-лейтенант Олещук.
Нагадаємо, що в ніч на 18 листопада окупанти атакували Україну кількома хвилями ударних БПЛА типу Shahed, Сили оборони збили 29 «шахедів».
@armyinformcomua
Попри всі старання російських штурмовиків злитися з місцевістю за допомогою зимового маскування, на пильність пілотів Сил оборони це практично ніяк не впливає. Це ж саме стосується також й ворожих позицій та техніки.
У 2025 році через застосунок Армія+ військові подали понад 1 мільйон рапортів, із яких 760 тисяч уже погоджено. Це свідчить про системне використання сервісу в підрозділах Сил оборони України.
Наміри окупантів у Харківській області на північ від обласного центру залишаються незмінними — окупанти прагнуть захопити Липці, а потім йти на Харків.
Понад місяць у смузі оборони 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ працює Координаційний центр безпілотних систем, який об’єднав екіпажі різних родів військ і суттєво скоротив шлях від виявлення цілі до її знищення.
Вчора російські війська завдали удару по медиках у населеному пункті Семенівка Чернігівської області. Вони поверталися з виклику, коли автівку атакував ворожий дрон.
Представники Центрального спортивного клубу Збройних Сил України успішно виступили на міжнародних змаганнях Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах, що відбулися у місті Шаморін (Словацька Республіка).
бухгалтер розрахункової групи фінансово-економічної служби ЗСУ
від 20000 до 50000 грн
Чернігів, Чернігівська область
У Харкові викрито злочинну групу з 13 осіб, до якої входили посадовці медико-соціальних експертних комісій та їхні спільники. Суд визнав…