ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ворог знову хоче захопити Куп’янськ — Володимир Фітьо

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Листопада 2023, 19:15

Про це в етері телевізійного марафону «Єдині новини» розповів начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ підполковник Володимир Фітьо.

За його словами, окупанти атакують і промацують слабкі місця в українських оборонних позиціях. За минулу добу наші захисники відбили 12 ворожих атак у районі Богданівки, Кліщіївки, Іванівського й Андріївки. Окупанти завдали одного авіаційного удару й застосували 46 дронів-камікадзе, загалом було здійснено 643 артилерійські обстріли. Втрати ворога — 146 осіб. Знищено 52 одиниці ворожої техніки, з них 5 БМП, 11 артсистем, 4 установки БМ-21 «Град».

— рашисти продовжують спроби повернення під контроль Куп’янська, хочуть знову його захопити, адже це важливий логістичний центр, — розповів Володимир Фітьо. — На цьому напрямку наші захисники відбили 11 ворожих атак біля Синьківки та Петропавлівки. Окупанти завдали 19 авіаційних ударів. Застосовувався весь арсенал ворожої авіації: штурмова, бомбардувальна, а також гелікоптери вогневої підтримки. Також було застосовано 25 дронів-камікадзе. Здійснено 532 обстріли українських позицій на цьому напрямку. Живої сили окупанта було знищено 246 осіб, 52 одиниці військової техніки, 7 танків та 4 БМП.

Окрім цього, окупанти збільшили кількість артилерійських обстрілів на Бахмутському напрямку — це свідчить про те, що вони готують нові штурми наших позицій.

Володимир Фітьо також прокоментував можливості росії надалі поповнювати втрати техніки за рахунок розконсервації складів колишнього радянського союзу.

— Хоч вона (військова техніка. — Ред.) і стара, але все одно становить небезпеку. До прикладу, рашисти розконсервовують нефункціональні танки Т-62, з трьох роблять один, і він їде та стріляє, і щоб його знищити — необхідно використати боєприпас. Те ж стосується й артилерії. Це становить велику небезпеку для захисників. Так, їх знищують за допомогою контрбатарейної боротьби, наші оператори — з використанням дронів-камікадзе, але кількість озброєння, що є у ворога, дозволяє йому вести вогонь великої щільності, — підсумував свій виступ підполковник Володимир Фітьо.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової

У м. Бургас (Болгарія) триває чемпіонат Європи U-21 зі стрільби кульової з пневматичної гвинтівки на 10 м.

Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом
Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Чехії Петром Павелом, щоб обговорити військову підтримку нашої країни.

Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві
Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві

На тристоронніх переговорах у Женеві наступного тижня Україна, США та рф обговорять, як працюватиме моніторингова місія у разі припинення вогню.

США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент
США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент

Сполучені Штати Америки запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна хоче гарантії безпеки на 20-30 років.

Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні
Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні

Приблизно 7 тисяч українських військовополонених нараз утримують росіян, Україна — понад 4 тисяч російських полонених.

По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»
По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»

Завдяки своїм далекобійним ударам бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ протягом 2025 року зуміли вдвічі скоротили кількість російських зенітних ракетно-гарматн

ВАКАНСІЇ
Стрілець роти охорони

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

Технік, військовослужбовець | Військова частина А2166

від 26000 до 56000 грн

Львів, Львівська область

Сапер 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 20500 до 120500 грн

Володимир, Волинська область

Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Кінолог-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

--- ---