Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Країни «Великої сімки» продовжать працювати над створенням щита протиповітряної оборони для України.
Про це заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.
Вона наголосила, що Україна є і залишатиметься на вершині порядку денного G7.
«Загалом, ставки неймовірно високі: якщо ми зараз втратимо імпульс у нашій підтримці України, путін безжально скористається цим — з жахливими наслідками для народу України та Європи», — сказала глава МЗС.
При цьому вона зазначила, що інші гравці у різних регіонах світу також можуть зробити з цього неправильні висновки.
«Ось чому так важливо, що ми, як G7, рішуче та всебічно продовжуємо нашу підтримку України. Тому, наприклад, ми продовжуватимемо разом кувати щит протиповітряної оборони для України», — додала міністр закордонних справ.
У перехопленні воєнної розвідки зафіксовано факти системного вбивства російськими командирами власних військовослужбовців.
Адміністрація та медичний персонал лікарень тепер мають достатні підстави для допуску представників служб супроводу до пацієнтів-військовослужбовців.
Пілоти 1-го штурмового батальйону 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка скористалися допомогою вітра у знищенні росіянина.
Проєкти отримають фінансування по програмі ЄС SAFE і передбачають налагодження виробництва дронів на території Румунії у співпраці з українськими компаніями.
Операторами 159-ї механізованої бригади на південний схід від Вознесенівки було знищено автомобіль «Улан».
Заступник командиpа бойової машини, навідник-оператор
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Розвідник, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….