За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Співпраця України та міжнародних партнерів — це шлях до вирішення глобальних викликів енергетичної безпеки. Про це йшлося під час третьої зустрічі радників з питань національної безпеки та зовнішньої політики для реалізації Формули миру Президента України, що відбулася на Мальті під головуванням керівника Офісу Президента. Енергетична безпека — один із пунктів Формули миру, який було розглянуто.
«Атаки росії на енергетичну інфраструктуру України завдали величезної шкоди та потребують розроблення міжнародної системи реагування для забезпечення відповідальності. Україні потрібен захисний „щит“ для енергетичних об’єктів через системи та обладнання ППО, а також постачання і формування запасів обладнання в Європі для відновлення енергетичної інфраструктури», — наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.
Він зазначив, що відповідні заходи вже відбуваються: Україна стала першою країною у світі, яка запроваджує багаторівневий захист цивільної енергетичної інфраструктури, аби максимально вберегти її від наслідків ворожих атак.
Інший важливий аспект — забезпечення міжнародного нагляду за енергетичними об’єктами та взаємний захист. Крім цього, необхідне інвестування в децентралізовані енергетичні системи, а також вивчення альтернативних шляхів постачання енергоресурсів, розширення потужностей міждержавних з’єднань для обміну електроенергією.
Міністр подякував країнам — партнерам, зокрема співголовам робочої групи щодо енергетичної безпеки — Польщі та Данії, за спільну роботу для реалізації Формули миру.
«Разом працюємо над надійністю енергопостачання, зміцненням стійкості енергоінфраструктури, диверсифікацією торгівлі енергією та недопущенням енергетичної російської маніпуляції. Це складові енергетичної безпеки, а отже, добробуту України і світу», — резюмував Герман Галущенко.
@armyinformcomua
Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування та скерувало до суду обвинувальний акт стосовно колишнього командира однієї з військових частин, відповідальної за постачання пального та обслуговування транспорту ЗСУ. Його звинувачують у службовій недбалості, що призвела до збитків державі на суму понад 3,37 мільйона гривень, які, втім, наразі вже повністю відшкодовані.
Міністерство оборони України підготувало наказ про внесення змін до Порядку відбору біологічного матеріалу у військовослужбовців та його зберігання з метою врегулювання процедури державної реєстрації геномної інформації людини.
На Куп’янському напрямку, у смузі відповідальності 116 окремої механізованої бригади, здебільшого тактика ворога залишилася незмінною. Там атакують хвилями піхоти. штурмовики переважно з в’язниць.
Кількість постраждалих унаслідок російського обстрілу Запоріжжя, що стався 22 квітня, зросла до 42 осіб. Чотирнадцять з них наразі перебувають у лікарнях, стан чотирьох пацієнтів оцінюється як важкий.
Характер сучасних бойових дій постійно змінюється, вимагаючи нових підходів до захисту життя і здоровʼя військовослужбовців. З огляду на це Міністерство оборони України розробило нормативно-технічну документацію на засіб індивідуального захисту — тент захисний (бронековдра).
Зенітники 63 окремої механізованої бригади вдруге знищили найдорожчий російський БПЛА-розвідник «Мерлін-ВР» і прибрали з неба Supercam на Лиманському напрямку.
від 20100 до 100000 грн
Жовті Води
4 відділ Кам'янського РТЦК та СП
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…