ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

НАТО посилює співробітництво в повітряних силах

Blogger pool
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Жовтня 2023, 11:19

Союзники по НАТО активно підтримують дії, які спрямовані на спільну роботу щодо посилення стримування та оборони НАТО в повітряній сфері. Німеччина та Велика Британія приєдналися до Проєкту НАТО Flight Training Europe (NFTE), завдяки чому загальна кількість учасників досягла 12 (Бельгія, Чехія, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Чорногорія, Північна Македонія, Румунія, Іспанія, Туреччина, Велика Британія).

Як повідомляє інтернет-портал Defense Europe Industry, NFTE має на меті забезпечити достатню кількість найсучасніших тренувань для пілотів у всій Європі економічно ефективним способом. NFTE використовуватиме наявні національні та багатонаціональні об’єкти в Європі та, за необхідності, розширюватиме або створюватиме нові навчальні потужності для задоволення потреб у навчанні для різних типів літаків. Вони можуть включати базові, середні та поглиблені категорії підготовки пілотів винищувачів, вертольотів і транспортних засобів, а також персоналу, який дистанційно керує безпілотними літальними апаратами. Це є пріоритетним завданням, особливо для багатьох невеликих європейських членів НАТО.

На думку експертів, сила НАТО походить від єдності, поєднання сил і можливостей, а також від систематичного спільного навчання та налагодження довірчих відносин у цьому процесі. Це особливо важливо в той час, коли потрібно забезпечити виконання оборонних планів. Ініціатива НАТО Flight Training Europe є чудовим прикладом цього: це важливе багатонаціональне зусилля допоможе розробити спільний підхід до навчання наступних поколінь.

13 членів Альянсу — Албанія, Болгарія, Фінляндія, Франція, Греція, Угорщина, Італія, Північна Македонія, Норвегія, Польща, Румунія, Словаччина й Туреччина та запрошена Швеція підписали угоду про співпрацю у міжнародному співробітництві у прикордонному повітряному просторі. Це відображає зобов’язання країн-учасниць забезпечити, щоб цивільні та військові органи Альянсу могли співпрацювати у використанні повітряного простору для тренувань і навчань НАТО та іншої повітряної діяльності в кількох регіонах Європи.

Фахівці зазначають, що використання національного повітряного простору НАТО вимагає більш тісної координації між цивільними та військовими органами влади для забезпечення безпечних і гнучких рішень. Як показали нещодавні навчання Air Defender 23, здатність НАТО проводити масштабні навчання в повітряній сфері є критично важливим елементом загального стримування та оборони Альянсу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить