ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Румунії відбулися протимінні тренування в рамках навчань «Сі Бриз»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Вересня 2023, 21:48

Цього тижня у місті Констанца, Румунія, проводилися міжнародні тренування з розмінування в рамках серії міжнародних навчань «Сі Бриз 2023». Головним завданням заходу було забезпечення безпеки цивільного судноплавства у Чорному морі.

Про це повідомляють Військово-Морські Сили ЗСУ.

Метою тренувань було визначено підготовку протимінних сил та засобів ВМС країн-партнерів, планування та проведення протимінних дій за стандартами НАТО, набуття відповідного рівня взаємосумісності щодо виконання завдань за призначенням у міжнародному середовищі.

У комплексі тренувань, окрім України, брали участь представники шести країн-партнерів, а саме: США, Румунія, Болгарія, Турецька Республіка, Французька Республіка та Велика Британія.

У рамках навчань основну увагу було приділено підготовці особового складу до планування та проведення дій або операцій з підводного розмінування, зокрема із використанням підводних безпілотних систем. Також відпрацьовувався порядок обміну інформацією згідно з протоколами НАТО.

«Представники країн, що долучилися до протимінних тренувань, вважають, що учасники навчання досягли поставленої мети і отримали великий об’єм корисних навичок щодо проведення спільних протимінних дій», — зазначили у ВМС.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Україна та Швеція посилюють співпрацю у розвитку інноваційних оборонних технологій

Україна та Швеція посилюють співпрацю у розвитку інноваційних оборонних технологій

Міністр оборони України Денис Шмигаль сьогодні у Стокгольмі підписав з Міністром оборони Швеції Полом Йонсоном Листа про наміри щодо партнерства у сфері оборонних інновацій.

Музикант, водій і фермер: історії артилеристів «Буревію», які б’ють ворога з «Гіацинтів» на Харківщині

Музикант, водій і фермер: історії артилеристів «Буревію», які б’ють ворога з «Гіацинтів» на Харківщині

На сході Харківщини, де оборону тримають нацгвардійці бригади «Буревій», не стихає гул важких гармат «Гіацинт». У одному артилерійському розрахунку служать люди з абсолютно різними життєвими шляхами — музикант, водій і фермер, об’єднані спільною метою: бити ворога й захищати Україну.

Президент нагородив військових 1-го медичного батальйону за унікальну евакуацію пораненого

Президент нагородив військових 1-го медичного батальйону за унікальну евакуацію пораненого

Президент України Володимир Зеленський відзначив медалями «За військову службу Україні», «Захиснику Вітчизни» та «За врятоване життя» солдатів і офіцерів 1-го окремого медичного батальйону Сухопутних військ ЗСУ за операцію з евакуації пораненого захисника.

Росіяни вдарили по Дніпру, шестеро постраждалих

Росіяни вдарили по Дніпру, шестеро постраждалих

6 листопада російські війська атакували Дніпро безпілотниками, внаслідок чого постраждали шестеро людей, серед них — двоє поліцейських.

Бійці 704-ї бригади РХБ захисту відпрацювали дії в умовах хімічної та біологічної загрози

Бійці 704-ї бригади РХБ захисту відпрацювали дії в умовах хімічної та біологічної загрози

«Коли кожен рух має значення» — під цим гаслом воїни 704-ї окремої бригади радіаційного, хімічного та біологічного захисту Сил підтримки ЗСУ продовжують вдосконалювати свою підготовку під час спеціальних тренувань.

Володимир Зеленський: готуємо Ставку — збільшимо фінансування передових бригад і спростимо списання майна

Володимир Зеленський: готуємо Ставку — збільшимо фінансування передових бригад і спростимо списання майна

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що активно готує засідання Ставки Верховного Головнокомандувача та інші формати роботи з військовими за підсумками своєї поїздки на Донеччину та Дніпровщину.

ВАКАНСІЇ

Військова служба за контрактом

від 20000 до 120000 грн

Черкаси, Черкаська область

Стрілець

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Кухар

від 21400 до 21400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Оператор систем РЕБ

від 22000 до 22000 грн

Одеса

Військова частина А0528

Інженер базових станцій

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Навідник

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

--- ---