ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Будемо боротися, щоб перемогти все те зло, що вдерлося на українську землю — Митрополит Епіфаній

Новини Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Вересня 2023, 7:54

У Харківській області на території однієї з частин Командування Сил логістики Збройних Сил України відкрито храм-каплицю на честь святого архістратига Михаїла та монумент Слави Україні.

За словами командування, близько року пішло на зведення священного місця, де відтепер армійці зможуть задовольняти свої духовні потреби. Активну допомогу в побудові храму надали волонтери.

Чин освячення храму провів Митрополит Київський і всієї України Православної церкви України Епіфаній.

Спільно з Предстоятелем Православної Церкви України молилися митрополит Сімферопольський і Кримський Климент, архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон, архієпископ Харківський і Слобожанський Митрофан, капелани та місцеве духовенство.

Також у заходах із відкриття та освячення обох об’єктів узяли участь Харківський міський голова Ігор Терехов, командири військових частин, військові волонтери і громадські діячі.

— Освячення цієї каплиці в цьому славному місті є певним символом, що життя продовжується. Нажаль, війна ще триває. Проте ми сильні та незламні. Тому будемо боротися, щоб перемогти все те зло, що вдерлося на українську землю. Нажаль, ворог використовує проти нас свої церкву, мову та ще багато чого. Проте правда і Бог на нашому боці. Тож ми неодмінно переможемо, — сказав Митрополит Київський і всієї України, освячуючи каплицю та монумент.

По завершенню церемонії освячення, Блаженнійший Митрополит Епіфаній вручив військовому колективу відзнаку Православної Церкви України — недержавний орден «Святого Архистратига  Михаїла» першого ступеня та подякував за благородну справу в ім’я віри. Її прийняв командир частини.

— Духовна сила необхідна нашим воїнам для скорішої перемоги над російськими окупантами, а цивільним працівникам вона допомагає пережити важкі часи. Тому ми зробили все необхідне, вклали свої душі в спорудження даної святині, — зауважив офіцер Збройних Сил України, отримуючи високу нагороду.

Зі свого боку рішенням командування частини пам’ятні відзнаки отримали почесні гості та військові волонтери.

Наприкінці заходу присутні обмінялися своїми міркуваннями, як кожен на своєму місці має протидіяти російській агресії, не допускати поширення кремлівської пропаганди.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська

Двоє окупантів намагалися сховатися в черговому укритті, проте український дрон продовжив їх «супровід», довершивши точним влучанням по їхнім позиціям.

Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит
Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит

Оператори батальйону безпілотних систем «Хижаки висот» 59-ї бригади зробили підбірку уражень ворожих піхотинців, які намагалися відстрілюватися.

Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині
Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо військовослужбовця зс рф, якого обвинувачують у розстрілі полоненого українського прикордонника.

«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  
«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  

Українське військо завдало успішних ударів ракетами повітряного базування Storm Shadow по брянському заводу мікроелектроніки «Кремній Ел».

Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА
Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА

Бійці 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку збили рідкісний ворожий розвідувальний дрон «Гранат-4».

$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння
$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння

Повідомлено про підозру колишній військовій, яка запропонувала військовозобов’язаному комплекс послуг за $20 000 для уникнення мобілізації.

ВАКАНСІЇ
Водій кат В

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кропивницький

Старобільський РТЦК та СП

Юрисконсульт

від 25000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Слюсар

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Водій

від 21000 до 50000 грн

Балта

Військова частина А1559

--- ---