Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
За минулу добу відбулося 24 бойових зіткнення з противником та понад 1200 разів ворог здійснив обстріли позицій українських військ. Про це в етері телемарафону «Єдині новини» повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ капітан Ілля Євлаш.
— За минулу добу на Лимано-Куп’янському напрямку було знищено 63 окупанти, мінометний розрахунок, 5 вантажних автомобілів та один позашляховик. Силами оборони України було знищено станцію радіоелектронної боротьби «Стриж-3», який використовувався для подавлення роботи українських БПЛА та систем зв’язку, — сказав Ілля Євлаш.
За словами Іллі Євлаша, противник не полишає своїх намірів прорвати оборону українських позицій в районі населеного пункту Новоселівське.
— Поблизу цього населеного пункту противник за минулу добу 117 разів застосовував свою артилерію, танки та армійську артилерію. Але завдяки спланованим діям українських воїнів, інженерним укріпленням та мінним загородженням противник зазнає величезних втрат, — підсумував Ілля Євлаш.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Навідник мінометного розрахунку
від 25000 до 125000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….