Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Андрій Шевченко зустрівся із Директором управління оборонного і безпекового співробітництва НАТО паном Пірсом Казалетом в рамках продовження консультацій з питань оборонного планування, зокрема для обговорення проєкту рамкового документа з розроблення та імплементації Дорожньої карти взаємосумісності з НАТО.
Андрій Шевченко висловив вдячність Пірсу Казалету, усій Організації Північноатлантичного Договору та державам-членам Альянсу за підтримку України у відсічі широкомасштабного вторгнення російської федерації. Він наголосив, що у контексті рішення Вільнюського саміту НАТО щодо розширення політичної і практичної підтримки України розпочато спільно з Альянсом розроблення Концептуального бачення Дорожньої карти взаємосумісності з НАТО.
— Дорожня карта взаємосумісності з НАТО є саме тим «довгостроковим порядком денним», який нам належить розробити, узгодити, а потім реалізувати. Цей шлях є дуже амбітним і складним, але нам треба його вибудувати і пройти спільно з НАТО та державами-членами Альянсу, які будуть залучені. Це — і про досягнення взаємосумісності, і про побудову міцного захисту суверенітету та територіальної цілісності України в майбутньому. Очевидно, що окремі інституційні зміни, які увійдуть до Дорожньої карти, будуть впливати не лише на Сили оборони України, а й охоплюватимуть інші аспекти функціонування держави, — сказав Андрій Шевченко.
За підсумками реалізації документа Україна та ЗСУ мають досягнути тих спроможностей, які визначено як пріоритетні.
Також під час зустрічі приділено увагу питанню розроблення архітектури управління системою протиповітряної та протиракетної оборони, яке Україна ініціювала в рамках Комплексного пакета допомог
Представники іноземної делегації висловили свою підтримку ЗСУ та українському народу.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Український захисник Віталій на позивний «Мікус» за час своєї служби в Силах оборони вже двічі встиг відзначитися порятунком своїх побратимів.
На Північно-Слобожанському напрямку поблизу кордону ситуація залишається напруженою.
Уряд ухвалив постанову, яка вдосконалює процедуру екстреного дообладнання авіаційної техніки.
Сержант із матеріального забезпечення, військовослужбовець
від 23500 до 58500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….