ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Східному напрямку завдяки нашій потужній системі ППО ворожа авіація може діяти лише з дальніх відстаней — Сергій Череватий

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Серпня 2023, 12:09
Ілюстративне фото

На Східному напрямку ворожа авіація не має переваги в повітрі та не може діяти над позиціями Сил оборони. Літаки та гелікоптери  рф завдають ударів лише з дальніх відстаней, оскільки у наших захисників вибудувана потужна система протиповітряної оборони.  За добу окупанти завдають близько двадцяти авіаційних ударів. Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий. 

— На Бахмутському напрямку наші війська тиснуть на ворога, знищують його особовий склад та техніку. Водночас окупанти продовжують чинити опір, використовуючи для цього всі наявні види артилерійського озброєння. Зокрема, за минулу добу окупанти 580 разів гатили по наших позиціях, — розповів полковник Сергій Череватий. — Відбулося 5 бойових зіткнень та 3 ворожі авіанальоти. Під час боїв було знищено 56 окупантів, 154 — поранено, ще 5 взяли у полон. Також знищено 3 ворожі танки, 3 бойові машини піхоти, бронеавтомобіль, бойову машину десанту, гаубицю Д-30, 3 польові склади з боєприпасами,  безпілотний літальний апарат та 2 дрони-камікадзе типу «Ланцет». 

Також офіцер повідомив,  що водночас Куп’янський напрямок залишається одним з тих, де ворог намагається перехопити ініціативу та прорвати оборону наших військ. Проте останніми днями тут значно посилена наша оборона, і ситуація на цій ділянці фронту хоча є складною, однак контрольованою.  Окупанти завдали тут за останню добу 559 артилерійських ударів, здійснили 16 авіанальотів та 6 разів намагалися проводити наступальні дії. Під час відбиття атак 35 окупантів знищено, 110 — поранено. Наші воїни знищили 3 танки, гаубицю, безпілотний літальний апарат «Орлан-10», 7 автомобілів, 3 польові склади з боєприпасами та 3 бліндажі окупантів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Робота як робота — виїхали, розвалили, повернулись»: танкіст «Шева» про виконання бойових задач на фронті

«Робота як робота — виїхали, розвалили, повернулись»: танкіст «Шева» про виконання бойових задач на фронті

Старший лейтенант Олександр, із позивним «Шева», служить заступником командира танкової роти у 128-й окремій важкій механізованій бригаді «Дике поле».

1 окремий Центр СБС: карай ворога в його тилу справедливим гнівом Спектра

1 окремий Центр СБС: карай ворога в його тилу справедливим гнівом Спектра

14-й окремий полк безпілотних авіаційних комплексів (віднедавна розширений до 1 окремого Центру СБС) — з’єднання у складі Сил безпілотних систем ЗСУ, перший та єдиний в світі підрозділ, що виконує спеціальні завдання зі знищення особливо важливих цілей ворога із застосуванням широкої номенклатури безпілотних систем на оперативно-тактичному та стратегічному рівнях.

Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністри оборони України та Нідерландів обговорили запуск виробництва deep-strike БПЛА

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся з Міністром оборони Нідерландів Рубеном Брекельмансом та обговорив запуск спільного виробництва deep-strike БПЛА.

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

«Небесні жорна»: дрони Залізної бригади перемелюють окупантів в Харківській області

Безпілотникіи 3 Окремої важкої механізованої Залізної бригади та суміжників безупинно перемелюють російських загарбників і трощать їхнє озброєння та укріплення.

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Часів Яр стоїть: Королівські піхотинці вибивають окупантів із нір між руїнами

Підрозділи 24 ОМБр імені Короля Данила тримають оборону в Часовому Ярі, знищуючи накупантів при спробах накопичення.

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Кракен на Харківщині — дрони Третього армійського корпусу полюють на окупантів

Перший батальйон ПБС Kraken 3 АК цілодобово та комплексно працює по окупантах в Харківській області.

ВАКАНСІЇ

Механік

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Оператор засобів РЕБ

від 20000 до 120000 грн

Харків

225 ОШБ

Кухар

від 17000 до 25000 грн

Чернігів

11 державний пожежно-рятувальний загін

Бухгалтер (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

SMM-менеджер 22 ОМПБ

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Інженер-радіоелектронік

від 20000 грн

Ахіллес, 429 ОП БпС

--- ---