ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

російську владу не лякають їхні людські втрати — Ганна Маляр

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Серпня 2023, 21:38
російські окупанти. Ілюстративне фото

За офіційною інформацією, втрати російських окупантів сьогодні перетнули межу у 250 тисяч особового складу.

— Я не думаю, що російську владу лякають їхні людські втрати, і взагалі вартість людського життя в росії вкрай низька. Від відкритої мобілізації їх зупиняє невдоволення жінок, зокрема мам і дружин, і те, що там гинуть чоловіки й діти. І якщо в нас дійсно високий показник порятунку життя військових, то росіяни своїх залишають і тому в них фактично виходить так, що їхні поранені вже стають і померлими. Минулого тижня у них були величезні втрати на Куп’янському напрямку, де вони нібито наступають, але вартість цього наступу вкрай висока, а на Бахмутському напрямку вони зараз втрачають стільки ж, як і під час найгарячіших бахмутських боїв, проте це їх не зупиняє, — повідомила під час спілкування з ведучим в ефірі телемарафону «Єдині новини» заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

Зі слів Ганни Маляр, найголовніший наш результат — це те, що не просунувся ворог. Крім того, що наші Сили оборони зупиняють противника, вони знищують і наступальний, і оборонний потенціал окупантів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«Побачив оголошення про набір мотивованих хлопців»: історія снайпера з позивним «Двадцятий»

Його історія розпочалась 2015-го в добробаті на Луганщині, після 2022-го — важкими боями за визволення Херсонщини, а тепер він навчає майбутніх операторів ССО.

За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА
Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА

За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.

Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів
Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.

Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії
Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії

Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.

Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі
Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі

Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.

ВАКАНСІЇ
Командиp бойової машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Офіцер штабу

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Пожежний, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець-зенітник в ППО, військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Стрілець-зенітник ПЗРК

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

--- ---